загрузка...

Фільм 12 років рабства (2013)

12 Years a Slave
Постер до фільму 12 років рабства (2013)

Історично-біографічна драма британського режисера, що отримала на «Оскар» за найкращий фільм здобула масову любов фактично по всьому світі. Режисеру Стіву Маккавіну вдалось розповісти неймовірну історію життя афроамериканця й донести її у серця кожного глядача. Події повертають глядача у 1841 рік, коли головному герою скрипалю Соломону Нортапу пропонують вигідну роботу у США.

Вільний чорношкірий погоджується на пропозицію, але замість омріяної вакансії потрапляє у рабство. Дванадцять років Соломон поневіряється у прислузі й догоджає своїм власникам. Зціпивши зуби йому довелося витерпіти чимало випробувань. Втім, всьому є межа і Соломон розуміє це під час зустрічі з борцем за вільність рабів Семюелем Бассом.

Щоб отримати омріяну свободу назад у свої руки чоловіку доведеться зробити чимало. Пам’ять про вільне життя перетворить головного героя на зовсім іншу людину, яка приведе глядача до фіналу. Емоції, які Ви відчуватимете під час перегляду цього геніального фільму не описати звичайними словами. Відчайдушні пошуки правди та свободи не залишають байдужим нікого. Дивитись онлайн чи скачати торрент фільму «12 років рабства / 12 Years a Slave (2013)» можна на нашому сайті, перейшовши за вказаним посиланням.

Інформація про фільм 12 років рабства (2013)

Рік: 2013
Кіностудія: Regency Enterprises
Режисер: Стів Макквін
Основні актори: Бред-Пітт Майкл Фассбендер, Чіветел Еджіофор / Chiwetel Ejiofor, Пол Дано / Paul Dano, Пол Джаматті / Paul Giamatti, Люпіта Ніонго / Lupita Nyong'o, Сара Полсон / Sarah Paulson

Фільм 12 років рабства (2013) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам