загрузка...

Фільм 12 розгніваних чоловіків (1957)

12 Angry Men
Постер до фільму 12 розгніваних чоловіків (1957)

Короткий опис до фільму "12 розгніваних чоловіків"

Уявіть собі кінець робочого дня, задушливе приміщення в будівлі суду, в якому 12 втомлених присяжних повинні винести своє рішення у справі про вбивство підлітком свого батька. Всі докази підтверджують провину нещасного хлопчика, свідки в один голос називають його злочинцем. Все, що потрібно зробити - проголосувати одноголосно і можна зі спокійною совістю роз'їхатися по домівках. Всі впевнені у вині підлітка, крім одного члена колегії. Щось насторожує його в цьому вбивстві і він хоче розібратися ретельніше. Може, сталася помилка?

Розширений опис до фільму "12 розгніваних чоловіків"

У нарадчій кімнаті суду невеликого американського містечка дванадцять членів колегії присяжних збираються прийняти рішення про те, чи вбив п'ятнадцятирічний біженець з Пуерто-Ріко свого батька.

Здавалося б, все гранично ясно: всі докази свідчать проти хлопця, свідки бачили його на місці злочину і чули, як той погрожував батькові розправою. Присяжні вже готові винести рішення не на користь юнака, але раптом один з них голосує проти звинувачення. Він вважає, що в справі немає прямих доказів, що підтверджують провину підсудного. Відповідно до закону, рішення повинно бути прийнято одноголосно. Нарада триває в досить напруженій атмосфері. Незгідного присяжного номер вісім намагаються схилити на свою сторону інші, щоб скоріше закінчити засідання і розійтися по своїх справах.

Однак він упевнений, що представлене знаряддя вбивства насправді ним не є і пояснює, що свідки не могли бачити і чути те, про що вони говорять в своїх свідченнях. Тепер всі присяжні згодні з тим, що хлопець не винен. Але одностайного голосуванням знову не відбувається. Один із суддів виступає проти. Його самого колись побив рідний син і зламав йому щелепу, повставши проти батьківської тиранії. Але коли всі бачать фотографію чоловіка з сином, присяжний зі сльозами на очах рве зображення, і погоджується з невинністю юного пуерторіканця.

Інформація про фільм 12 розгніваних чоловіків (1957)

Рік: 1957
Жанр: Драма
Країна: США
Кіностудія: Orion-Nova Productions
Режисер: Сідні Люмет
Основні актори: Генрі Фонда, Мартін Балсам, Джон Фідлер, Лі Дж. Кобб, Е. Дж. Маршалл, Джек Клаґмен, Едвард Біннс, Джек Варден, Джозеф Свіні, Ед Беґлі, Джордж Восковіц, Роберт Веббер

Фільм 12 розгніваних чоловіків (1957) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам