загрузка...

Фільм 2+1 / Завтра все лиш починається (2016)

Demain tout commence
Постер до фільму 2+1 / Завтра все лиш починається (2016)

Самюель живе у Франції разом з сім'єю. Він сам по собі і вважає такий спосіб життя - щастям, адже у нього практично немає ніяких справ, зобов'язань і турбот. Самюелеві здається, що так буде тривати завжди, але в один день його життя перевертається з ніг на голову.

На порозі квартири головний герой бачить свою колишню кохану з грудним малюком на руках. Так Самюель дізнається, що у нього є дочка. Дівчина кидає його з дитиною, а сама зникає. Новоспеченому батькові не залишається нічого, крім як зайнятися вихованням дочки і через вісім непростих років йому таки вдається зблизитися з малятком, але в цей момент з'являється мати дівчинки. І вимагає повернути дитину.

Соціальна драма зачіпає питання виховання, показує проблеми і радості побуту, коли вся відповідальність лягає на когось одного з батьків. Самюель є наочним прикладом, як необхідність дарувати турботу можуть будь-кого перетворити в люблячого батька, який будь-що стане на захист свого юного чада. Головну роль виконав Омар Сі, який заслужив велику популярність після виходу в прокат драми зі схожою назвою - 1+1. Одну з головних жіночих ролей виконала Клемансо Поезі, зірка телесеріалу Пліткарка. Картина отримала багато позитивних відгуків кінокритиків.

Інформація про фільм 2+1 / Завтра все лиш починається (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: Mars Films, Vendôme Production, Poisson Rouge Pictures
Режисер: Г'юґо Желен
Основні актори: Омар Сі, Клемансо Поезі, Антуан Бертран, Ешлі Волтерс, Ґлорія Колстон, Клементін Селар'є, Анна Коттіс, Ральф фон Блюменталь, Бен Гоумвуд, Аліс Давід

Фільм 2+1 / Завтра все лиш починається (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+27 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам