Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

2:22 (2017)

2:22
480p Постер до фільму 2:22 (2017)

Дивитись онлайн українською 2:22 (2017)

Головний герой трилера «2:22», молодий хлопець Ділан, любить створювати порядок серед хаосу, тому і працює авіадиспетчером в одному з аеропортів Нью-Йорка. Він звик до роботи в метушні і серйозної відповідальності, так як від його професійних дій залежать долі пасажирів і членів екіпажів авіарейсів. Але в один із днів відбувається щось дивне, що веде до неминучого зіткнення двох літаків. Однак Ділану вдається скоординувати дії пілотів, дивом уникнувши трагедії. Ця подія сильно змінює життя хлопця. Ділана відсторонюють від роботи, вважаючи його дії вкрай небезпечними.

До того ж хлопець починає бачити дивні видіння, розгадати таємницю походження яких самостійно не може. Знайомство з милою дівчиною Сарою, яка летіла на одному з літаків в той нещасливий день, стає початком низки загадкових подій в житті Ділана. День за днем ​​він зауважує все більше дивацтв, які складаються в ланцюжок подій і приходить до висновку, що той день і той час 2:22 мають якесь особливе значення, а всі події відбуваються явно неспроста.

Показати деталі фільму

Фільм 2:22 (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (9,690 голосів)
Рейтинг: 7.9/10 - 11 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам