загрузка...

Фільм 8 миля / Восьма миля (2002)

8 Mile
Постер до фільму 8 миля / Восьма миля (2002)

У Детройті в 1995 році виник один із небачених конфліктів між білим та чорношкірим населенням. Відділяє великі райони тільки одно дорога – 8 миля. По цій дорозі щоденно їздить на роботу на завод білий хлопчина Джиммі «Кролик» Сміт Молодший. Він дуже захоплюється репом, спокійно їздить в чорні райони на так званий реп файт. Але в останній момент постійно відмовляться брати участь, бо соромиться брати участь. Засновники клубу «Вільний світ», де хоче виступити хлопчина це помічають.

Але навіть сама думка про те, що білий буде виступати на сцені разом із чорношкірими у чорношкірому клубі не припустима для багатьох. На героя та на його дівчину Стефані Сміт нападають. Джиммі сильно побили дивитись он лайн, а його дівчину викрали. Щоб повернути свою дівчину герой повинен виступити в цьому клубі та перемогти.

Для Джиммі це дуже важка задача, адже він ніколи не виступав на публіці, постійно соромився, та ще й життя дівчини буде залежати від його виступу. Його устами повинен заговорити не тільки весь район, але і все місто скачати торрент. Але в тяжкій ситуації на допомогу приходять друзі. Джиммі не тільки переміг, а йому запропонували бути ведучим в цьому клубі. На що хлопчина відмовився, відповівши, що кожен повинен іти своєю дорогою.

Інформація про фільм 8 миля / Восьма миля (2002)

Рік: 2002
Жанр: Драма
Країна: США
Кіностудія: Imagine Entertainment, Mikona Productions GmbH & Co. KG
Режисер: Кертіс Хенсон
Основні актори: Кім-Бейсінгер Емінем, Бріттані Мерфі, Мекхі Файфер, Терін Меннінг, Юджин Берд, Омар Бенсон Міллер, Еван Джонс, Де Анджело Вілсон, Ентоні Меккі, Майкл Шеннон

Фільм 8 миля / Восьма миля (2002) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам