загрузка...

Фільм 88 хвилин (2007)

88 minutes
Постер до фільму 88 хвилин (2007)

Ви коли-небудь бачили фільм про вбивство майже півтори години? Жертву,до речі, повідомили… Вражаючий американський трилер з елментами драми, на жаль, офіційно в Україні не продемонстрували. Але дивитись онлайн чи скачати торрент на стрічку «88 хвилин / 88 minutes (2007)» Ви можете у нас на сайті клікнувши на посилання. За задумом сценаристів головний герой стічки Джек Грем - відомий та поважний професор у коледжі.

Чоловік давно співпрацює з ФБР, адже розуміється на психології. Це допомагає йому складати психологічні портрети злочинців. Втім, після того як професор Грем допоміг правоохоронцям арештувати небезпечного злочинця, його чекала несподіванка. Правопорушнику винесли вирок у формі страти, а професору за годину до приведення вироку в дію повідомили про власну смерть. Джеку Грему залишилось жити 88 хвилин і щоб врятувати своє життя потрібно ну дуже постаратися.

Реальність загрози та точність анонімної загрози визначити нереально. Але, кмітливий вчений звузив коло підозрюваних до студента, коханки та злочинця, якого він засудив. Яким буде результат пошуку та чи встигне Джек Грем за 88 хвилин врятувати собі життя – дивіться онлайн. Дивитись онлайн фільм «88 хвилин / 88 minutes» можна на нашому сайті або ж скачати торрент і оцінити шедевр кінематографу онфлайн.

Інформація про фільм 88 хвилин (2007)

Рік: 2007
Країна: США
Кіностудія: Millennium-Films
Режисер: Джон Евнет
Основні актори: Аль-Пачіно Аліша Вітт, Лілі Собєскі, Вільям Форсайт, Ніл Макдоно

Фільм 88 хвилин (2007) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам