Фільм 88 хвилин (2007)

88 minutes
Постер до фільму 88 хвилин (2007)

Ви коли-небудь бачили фільм про вбивство майже півтори години? Жертву,до речі, повідомили… Вражаючий американський трилер з елментами драми, на жаль, офіційно в Україні не продемонстрували. Але дивитись онлайн чи скачати торрент на стрічку «88 хвилин / 88 minutes (2007)» Ви можете у нас на сайті клікнувши на посилання. За задумом сценаристів головний герой стічки Джек Грем - відомий та поважний професор у коледжі.

Чоловік давно співпрацює з ФБР, адже розуміється на психології. Це допомагає йому складати психологічні портрети злочинців. Втім, після того як професор Грем допоміг правоохоронцям арештувати небезпечного злочинця, його чекала несподіванка. Правопорушнику винесли вирок у формі страти, а професору за годину до приведення вироку в дію повідомили про власну смерть. Джеку Грему залишилось жити 88 хвилин і щоб врятувати своє життя потрібно ну дуже постаратися.

Реальність загрози та точність анонімної загрози визначити нереально. Але, кмітливий вчений звузив коло підозрюваних до студента, коханки та злочинця, якого він засудив. Яким буде результат пошуку та чи встигне Джек Грем за 88 хвилин врятувати собі життя – дивіться онлайн. Дивитись онлайн фільм «88 хвилин / 88 minutes» можна на нашому сайті або ж скачати торрент і оцінити шедевр кінематографу онфлайн.

Інформація про фільм 88 хвилин (2007)

Рік: 2007
Країна: США
Кіностудія: Millennium Films
Режисер: Джон Евнет
Основні актори: Аль Пачіно Аліша Вітт, Лілі Собєскі, Вільям Форсайт, Ніл Макдоно

Фільм 88 хвилин (2007) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016