загрузка...

Фільм Афера під прикриттям (2016)

The Infiltrator
Постер до фільму Афера під прикриттям (2016)

Федеральний агент Боб Мейзур ставить собі за мету розкрити схему відмивання грошей наркокартелю Пабло Ескобара. В одній команді із запальним оперативником Еміром Абреу, а також агентом Кеті Ертс, яка виконує роль підставної нареченої Боба, йому належить провернути найбільш ризиковану операцію під прикриттям в історії.

Тампа, штат Флорида, США. 1985 рік. Наркокартель завалив країну кокаїном. Двоє людей зустрічаються в боулінг-клубі. Відбувається обмін: один передає сумку з готівкою, інший - сумку з наркотиками. Раптово одному з них (його називають Бобом) стає погано, він хапається за живіт, каже, що у нього проблеми зі шлунком, бо в приміщенні пахне смаженим. Партнер виводить його на вулицю, до входу тут же під виття сирен під'їжджають поліцейські екіпажі, подільників беруть під варту. Боб з полегшенням знімає з тіла мікрофон. Апаратура, мабуть, замкнуло і агент служби з контролю за оборотом наркотиків Роберт Мейзур отримав опік при виконанні службових обов'язків. Удома він спалює документи і повідомляє дружині (її звуть Евелін, для чоловіка Ев), що черговий Боб помер.

На наступний ранок Бонні, начальниця Мейзура вимагає від підлеглих посилити старання, наркодилери завозять в країну все нові партії наркотиків. Відбувається ротація пар, в яких працюють агенти. Роберту в напарники дістається веселун Емір Абреу. У нього є інформатор в рядах колумбійської мафії. Напарники відправляються на цвинтар і вибирають собі імена для роботи під прикриттям з написів на могильних плитах. Тепер Роберт Мейзур перетворюється в Боба Музелло. На службі йому видають документи на це ім'я, а також хитрий чемоданчик з вбудованим надчуттєвим магнітофоном, який фільтрує сторонні шуми. Емір через інформатора, якому він повністю довіряє, виходить на бандитів і повідомляє їм, що у нього є людина, яка спеціалізується на відмиванні грошей в особливо великих розмірах. Боб витягує з в'язниці одного зі своїх колишніх інформаторів, щоб той теж рекомендував його бандитам. Боб грає роль крутого банкіра: везе на розкішній машині бандитів в елітний клуб, пригощає їх випивкою і закусками. В якості зустрічного жесту один з бандитів презентує Бобу шикарну повію. Але Боб відмовляється від сексуальних забав, посилаючись на те, що він нібито заручився. Емір потім виговорює напарнику. Той повинен вести себе в мафіозному колі так, як звикли поводитися справжні бандити. З Колумбії прилітають представники Медельїнського картелю, в тому числі і банкір самого Пабло Ескобара на ім'я Хав'єр Оспіна. Боб везе їх в заміський особняк, де пропонує нові перспективні схеми відмивання грошей. Колумбійці кажуть, що питання потрібно узгодити з босами. Оспіна виявляється геєм, він хапає немолодого Боба за міжніжжя, той влаштовує скандал, каже, що угоди не буде. Оспіна втихомирює Музелло, обіцяє, що не буде надалі розпускати руки.

Бонні погоджується з думкою Боба, який вважає, що клубок наркотрафіку слід розмотувати не з боку наркотиків, а по траєкторії фінансових махінацій. Начальство узгоджує план, за яким слід виявити банківські структури, що працюють на колумбійських наркоторговців. Заодно Бобу підставляють «наречену» - молодого агента, дівчину Кеті Ертц. Боб зустрічається з панамськими банкірами (Білграмі і Авен) і домовляється з ними про розміщення на рахунках грошей сумнівного походження. Він прямо говорить банкірам, що бізнес його клієнтів - торгівля кокаїном. Добро на такі операції дає голова банку, який особисто знайомиться з Бобом Музелло. Боб приходить додому, діти вітають його з річницею весілля. Боб веде дружину в ресторан, щоб відзначити подію. Там йому зустрічається один з колумбійців. Боб представляє дружину своєю секретаркою, яку він привів в ресторан, щоб відзначити день її народження. У цей час офіціант приносить торт, на якому написано привітання з весільною річницею. Боб влаштовує грандіозну сцену, стверджуючи, що в ресторані переплутали святкові події і зробили неправильний напис. На завершення скандалу Боб, зображуючи бандита, суне офіціанта обличчям в торт. По дорозі додому він вибачається перед Ев за свою поведінку.

На собачих перегонах Боб зустрічається з Баррі Сеал, колишнім мафіозі, який став на шлях співробітництва з владою. Боб намагається з його допомогою налагодити додаткові контакти з колумбійцями. Машину Баррі, в якій знаходиться і Музелло, розстрілюють в кращих колумбійських традиціях Пістольєро на мотоциклі. Боб вибирається з перевернутої машини. Баррі убитий.

Мафіозі повідомляють Бобу, що він може зустрітися з лідерами картелю. Зі зав'язаними очима його привозять в якийсь будинок, заводять в кімнату, де розташований вівтар зі статуетками Діви Марії. Якийсь чоловік, обкурюючи пахощами вівтар, бурмоче чи то молитви, чи то заклинання. Боба ставлять на коліна. Поруч з ним стоїть на колінах інший чоловік. Шаман каже, що чоловік, який стоїть поруч з Бобом, не подобається потойбічним силам. Його тут же вбивають пострілом в голову. Зате Боб проходить випробування. Він визнаний придатним для вступу в суворі мафіозні ряди.

Боб знайомиться з Роберто Алькаіно, який курує роботу наркокартелю на сході США. Він везе на особистому літаку Боба і його «наречену» в свій будинок в передмісті Нью-Йорка, де знайомить їх зі своєю дружиною Глорією. Пари починають дружити. Боб для правдоподібності знайомить Роберта зі своєю літньою тітонькою Вікі, яка блискуче грає роль багатої бізнесвумен. Стукач вимагає від Еміра збільшення оплати своєї праці, в іншому випадку він обіцяє здати копа бандитам. Але Емір переграє негідника, якому він абсолютно марно довіряв. Бандити виявляють в трусах стукача пачки з грошима, що доводить факт його зради, вони його вбивають.

Алькаіна говорить Бобу, що йому пора познайомитися з самим ватажком Медельїнського картелю Пабло Ескобаром. Але в цей час на вимогу американського уряду панамські банки заморожують рахунки наркоторговців. У Ескобара зависає там десять мільйонів доларів. Він вимагає від Боба, щоб той врятував ці гроші. В знак серйозності своїх вимог Ескобар поштою надсилає Бобу своєрідну візитну картку: закривавлену труну. Злякавшись цього послання, Ев забирає двох дітей і йде від Боба. Музелло виконує доручення Ескобара. Він просить панамських банкірів оформити надходження коштів Ескобара заднім числом. Ті виконують прохання в обмін на обіцянку збільшити надходження коштів на рахунки банку.

Боб відправляється в Париж, щоб встановити нові контакти в банківських колах. На одній із зустрічей до парламентерів підходить досить п'яний Хав'єр Оспіна. Він веде себе по-хамськи, його вдається вивести геть, але Оспіна встигає побачити в чудо-кейсі Боба, що випадково розкрився, магнітофон. Увечері компанія переміщається в кабаре. Оспіна танцює з Кеті, Боб намагається вивільнити «наречену» з непристойних обіймів п'яного гея, але той повідомляє агенту, що зрозумів, хто він такий...

Інформація про фільм Афера під прикриттям (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: Good Films
Режисер: Бред Фурман
Основні актори: Брайан Кренстон, Ліенн Бест, Деніел Мейс, Том Вон-Лолор, Ніал Хейес, Лара Декаро, Джульєтт Обрі

Фільм Афера під прикриттям (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+12 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам