загрузка...

Фільм Амелія (2009)

Amelia
Постер до фільму Амелія (2009)

Головна героїня цієї американсько-канадської стрічки, Амалія, була просто закохана у небо, без якого вона просто не уявляла свого життя. Майже так само сильно любила вона і свого чоловіка, який, звичайно, відповідав їй взаємністю. Але все ж таки першою та найсильнішою любов'ю для неї було небо.

Якщо ви будете дивитись онлайн цю стрічку, то обов'язково дізнаєтесь, що вперше мріяти про небо вона почала ще коли зовсім маленькою. Якось тато подарував своїй улюбленій Амелії глобус, і з того часу вона не на мить не сумнівалася щодо свого найбільшого бажання – облетіти навколо усієї земної кулі. Хоча, безумовно, на той час це здавалося якимось безглуздям, тим більше для жінки. Однак вона вперто йшла до своєї мети, навчившись керувати літаком і одного разу таки відправившись у найбільш дивовижну, захоплюючу та небезпечну подорож свого життя.

Ця стрічка, скачати торрент для перегляду якої ви можете на нашому сайті, розповідає про справжню історію однієї з національних героїнь усього американського народу – Амелію Ерхарт. Вона стала першою представницею прекрасної статі, яка зуміла самостійно підкорити собі Атлантику. Спробувала вона здійснити і те, заради чого жила, - облетіти довкола землі, однак повернутися з тієї подорожі їй не судилося.

Інформація про фільм Амелія (2009)

Рік: 2009
Країна: США, Канада
Кіностудія: AE Electra Productions, Avalon Pictures, Fox Searchlight Pictures
Режисер: Міра Наїр
Основні актори: Річард-Гір, Еван-Мак-Грегор Гіларі Свенк, Крістофер Екклстон, Джо Андерсон, Черрі Джонс, Міа Васіковська, Аарон Абрамс, Ділан Робертс

Фільм Амелія (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам