загрузка...

Серіал Американська історія жаху (всі серії) (2011)

American Horror Story
Постер до серіалуАмериканська історія жаху (всі серії) (2011)

Сім'я психіатра Бена Харман купує старий особняк, в якому в давні часи проживав лікар, який лікував зірок. Ріелтор також розповідає сім'ї про те, що в підвалі цього будинку сталися дві смерті попередніх власників особняка.

Маленька собачка відразу відчуває недобре. Дружину психіатра Вів'єн також насторожує нова покупка. Пізніше вона зустрічається тепер уже в своєму будинку з сусідською дівчинкою Аделаїдою, яка пророкує смерть новим господарям. Мати дівчинки-монстра Констанс забирає доньку і розповідає трохи про себе.

Таке сусідство зовсім не радує Вів'єн. Вночі, досліджуючи будинок, вона забирається на горище і виявляє лицарські обладунки. На прийом до лікаря Хармана приходить юнак Тейнт, який вважає, що робить світ чистішим, проливаючи кров. Вайолет збирається порізати вени, але її зупиняє пацієнт батька і між підлітками виникає багато спільних тем для розмов. Вранці, розвішуючи білизну, Вів'єн зустрічає у дворі стареньку домробітницю попередніх власників особняка. Мойра розповідає про те, як загинули її господарі.

Вів'єн наймає жінку на роботу, але чоловікові доморобітниця здається молодшою, ніж є насправді. Також Бену починають ввижатися голоси і люди, які приходять до нього в дім. В особняку починають відбуватися дивні речі. Доктор Харман постійно мерзне і часто запалює вогонь, чого зазвичай не робив раніше.

Вайолет застає батька зі старою домробітницею. У дівчинки починаються проблеми з однолітками в школі. Тейнт радить подрузі, як можна позбутися від кривдниці за допомогою кокаїну. Вів'єн потроху здирає зі стін старі шпалери і виявляє інтригуючі картини. Сімейна пара Харманів з'ясовує стосунки, згадуючи про зраду Бена і їх ненароджену дитину. Після взаємних докорів пара мириться.

Увечері в спальню до Вів'єн приходить щось в обладунках лицаря, які жінка бачила на горищі. І місіс Харман приймає гру, думаючи, що всередині обладунків її чоловік. На ранковій пробіжці Бен зустрічає чоловіка, якого раніше бачив в саду. Ларі Харві теж попереджає доктора про небезпеку, яку несе його будинок і розповідає, що також жив у цьому особняку і про те, як теж чув голоси, які диктували йому, що потрібно робити. Вів'єн дізнається, що вагітна.

Інформація про серіал Американська історія жаху (всі серії) (2011)

Країна: США
Кіностудія: 20th-century-fox, FX
Актори: Еван Пітерс (Evan Peters), Ділан МакДермот (Dylan McDermott), Коні Брітон (Connie Britton), Таісса Фарміга (Taissa Farmiga), Джесіка Лендж (Jessica Lange) та інші

Серіал Американська історія жаху (всі серії) (2011) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 30.09.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам