загрузка...

Фільм Американський пиріг - 5: Гола миля (2006)

American Pie Presents The Naked Mile
Постер до фільму Американський пиріг - 5: Гола миля (2006)

Пригоди представників відчайдушної сімейки Стіфлерів тривають завдяки зусиллям Еріка, якого зовсім важко було назвати шибайголовою. За всіма, хто гордо носить це прізвище, міцно закріпилася слава секс-гігантів та улюбленців дівчат, і тільки Ерік став єдиним з усієї сім'ї, хто підійшов до закінчення вищої школи, жодного разу не переспавши з дівчиною. Але він твердо має намір виправити ситуацію, щоб відповідати славі усіх своїх родичів. За тим, як він буде це робити, та які перепони йому доведеться подолати, ви можете дивитись онлайн на нашому сайті.

Після кількох цінних порад та настанов, отриманих від свого досвідченого в цьому питанні батька, Ерік вирішує взяти участь у щорічному забігу під назвою «Гола миля», за яким закріпилася недобра слава. Достатньо скачати торрент, щоб самостійно переконатися, що це дійсно зовсім не звичайний забіг, і не кожен наважиться прийняти в ньому участь. Тим більше, що кілька друзів молодого Стіфлера разом з найрозкутішими дівчатами коледжу докладуть усіх зусиль, щоб перетворити цей захід на найскандальнішу подію року. І тоді слава про сімейку Стіфлерів із новою силую буде лунати серед усієї студентської спільноти.

Інформація про фільм Американський пиріг - 5: Гола миля (2006)

Рік: 2006
Країна: США, Канада
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Джо Нуссбаум
Основні актори: Джон Уайт, Марія Рікосса, Крістофер МакДональд, Джо Бостік, Алісса Ніколь Паллетт, Джессіка Букер, Джейк Сігел, Росс Томас, Мішель Кормі, Стефані Секстон, Джессі Шрам

Фільм Американський пиріг - 5: Гола миля (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам