загрузка...

Фільм Американський пиріг 2 (2001)

American Pie 2
Постер до фільму Американський пиріг 2 (2001)

Одна зі знакових американських молодіжних комедій, яку дивитись онлайн варто кожному, хто був чи наразі є студентом. Компанія друзів, що тільки-но закінчила перший курс коледжу, вирішила відзначити цю знакову подію в затишному будинку на березі озера. Хлопці, які вперше відпочивають без опіки своїх батьків, вирішили влаштувати незабутню вечірку, для чого заздалегідь потурбувалися про придбання величезної кількості алкогольних напоїв. Ви можете самостійно побачити, що з цього вийшло, - достатньо лише скачати торрент на нашому сайті.

Однак для того, щоб відчути себе по-справжньому дорослими, їм потрібні дівчата. Але все не так просто, як могло б здатися на перший погляд. До Джиммі прямує його шикарна подружка на ім'я Надя, яка своєю красою може затьмарити будь-кого. Але саме через її шикарну зовнішність Джиммі неабияк комплексує та боїться зганьбитися, тим більше, що одного разу з ним таке вже траплялося. Не може знайти собі місця і Кевін, у якого ніяк не йде з голови його колишня дівчина і яку він продовжує страшенно ревнувати. І тільки у Стіфлера все гаразд – він знайшов собі двох лесбіянок, з якими планує провести яскраву та незабутню ніч.

Інформація про фільм Американський пиріг 2 (2001)

Рік: 2001
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Джеймс Б.Роджерс
Основні актори: Шон-Вільям-Скотт Джейсон Бігс, Томас Єн Ніколас, Кріс Клейн, Еді Кей Томас, Елісон Геніген, Шенон Елізабет

Фільм Американський пиріг 2 (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам