загрузка...

Фільм Angry Birds в кіно (2016)

The Angry Birds Movie
Постер до фільму Angry Birds в кіно (2016)

Тепер у вас є можливість дивитись онлайн за компанії злих пташок, до яких ви так звикли, граючи у захоплюючу гру на своєму мобільному. Ред, який відрізняється трохи неврівноваженою психікою, живе разом з іншими представниками пернатих на віддаленому острові. У нього часто трапляються неконтрольовані спалахи гніву, через що потерпають усі довкола. Врешті решт на головного героя пташки подають позов до суду, який виносить обвинувачувальний вирок і примушує Реда пройти спеціальні курси, які повинні навчити його контролювати власну поведінку.

Достатньо скачати торрент, щоб побачити, в якій компанії він там опиниться. А компанія там дійсно зібралася навдивовижу цікава: Чак, що постійно кудись поспішає і не може жодної хвилини всидіти на місці, і Бомба, якого усе нервує, через що він час від часу вибухає.

А в цей самий час спокійне і розмірене життя на острові може закінчитися через те, що на ньому здійснив висадку десант бойових свиней. Більшість пташок спершу з радістю зустрічає гостей, але Ред відразу розуміє, що нічого гарного від цих туристів очікувати не слід. І незабаром таки стає зрозуміло, що він був дійсно правим, коли підлі свині викрали з острова усі пташині яйця.

Інформація про фільм Angry Birds в кіно (2016)

Рік: 2016
Країна: США, Фінляндія
Кіностудія: Columbia-PicturesSony-Pictures
Режисер: Клей Кейтіс, Фергал Рейлі
Основні актори: Джейсон Судейкіс, Пітер Дінклейдж, Білл Хейдер, Денні МакБрайд, Майя Рудольф, Джош Гад, Джилліан Белл, Айк Барінхолц

Фільм Angry Birds в кіно (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+11 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам