загрузка...

Фільм Апокаліпсис сьогодні / Апокаліпсис наших днів (1979)

Apocalypse Now
Постер до фільму Апокаліпсис сьогодні / Апокаліпсис наших днів (1979)

Розпал війни з В'єтнамом. Капітана Уілларда відправляють в гарячу точку Камбоджі з надсекретним завданням - знайти і вбити небезпечного дезертира Курца, який створив власну армію. У міру того, як Віллард все глибше просувається в джунглі в пошуках колишнього полковника, місія стає все складнішою і у його команди з'являється новий ворог - непереможні джунглі. Капітан починає втрачати членів екіпажу один за іншим, а разом з ними - і свій розум. Подорож перетворює Уілларда в іншу людину, причому схожу на того, кого йому наказано вбити...

Капітан армії США і ветеран спецназу Віллард повертається в Сайгон. Війна ще триває і капітан відчуває себе абсолютно непристосованим до мирного життя. Він багато п'є і проводить свої дні в повній самоті. Але одного разу йому доручають спеціальне завдання: Уілларду доведеться відправитися у віддалені райони джунглів, щоб відшукати там колишнього полковника Курца, який збожеволів і створив власний бойовий взвод. Віллард приєднується до команди патрульного катера, де крім капітана ще 7 сім чоловік: командир Філіпс, Ленс Джон, механік на прізвисько «Шеф», старшина «Клин» і юний хлопець родом з Південного Бронкса. Щоб перетнути зону активних бойових дій, команда звертається до підполковника Кілгора, який очолює повітряний підрозділ. Кілгор віддає наказ атакувати село на узбережжі, щоб запобігти можливому опору при пересуванні катера. На наступний день відбувається напад на село, в якому вертольоти випалюють все живе напалмом.

Подорож уздовж річки триває: на Уілларда і Шефа нападає тигр, екіпаж потрапляє на виступ зірок Плейбоя і розпалює безглуздий кривавий бій з цивільними. Все це відбувається в постійній атмосфері напруги між товаришами по службі і при безперервних наркотичних тріпах Ленса.

Нарешті вони знаходять поселення. Однак людські втрати неминучі: гинуть містер Клин, Філіпс та Шеф, голова якого стає трофеєм колишнього полковника. Курц відпускає Уілларда і розповідає йому про свою філософію, натякаючи, що готовий взяти капітана в приймачі. Той розуміє складність ситуації і все-таки вбиває зрадника. Плем'я пропонує капітану стати їх новим вождем, однак той відмовляється і відпливає назад по річці разом з Ленсом.

Інформація про фільм Апокаліпсис сьогодні / Апокаліпсис наших днів (1979)

Рік: 1979
Країна: США
Кіностудія: Zoetrope Studios
Основні актори: Гарісон-Форд, Лоуренс-Фішборн Марлон Брандо (Marlon Brando), Мартін Шин (Martin Sheen), Роберт Дюваль (Robert Duvall), Фредерік Форрест (Frederic Forrest), Сем Боттомс (Sam Bottoms), Альберт Холл (Albert Hall), Денніс Гоппер (Dennis Hopper), Джі. Ді Спрадлін (G.D. Spradlin), Джеррі Зісмер (Jerry Ziesmer), Скот Ґленн (Scott Glenn), Бо Біерс (Bo Byers), Джеймс Кене (James Keane), Керрі Розелл (Kerry Rossall)

Фільм Апокаліпсис сьогодні / Апокаліпсис наших днів (1979) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам