загрузка...

Фільм Арго (2012)

Argo
Постер до фільму Арго (2012)

Іран 1979 року охоплено революційним бунтом. Піком подій стає захоплення американського посольства значною групою ісламістів. У хаосі персонал поспішає знищити всю секретну документацію, незабаром після чого опиняється в полоні у терористів. Тільки шістьом з майже шістдесяти співробітників вдається сховатися.

Втікачі, які оселилися в будинку канадського посла, з жахом чекають подальших подій. Тим часом, в Державному департаменті один за одним падають плани їх звільнення. Ситуація напружена до межі, але її рятує агент ЦРУ, який запропонував провести вкрай ризиковану і зухвалу операцію. Відповідно до неї, фахівців слід видати за знімальну групу, що займається роботою над канадським фільмом. Керівництво погоджується, після чого розгортається досить копітка і трудомістка робота - створюється фіктивна кіностудія, пишуться сценарії, наймається обладнання і додатковий персонал.

Гримери трошки змінюють зовнішність співробітників і тоді «кіношники» починають знімати свій фільм. Несподівано агенту надходить наказ про анулювання плану через занадто великий ризик, але він під свою відповідальність вирішує завершити справу. Коли група «канадців» вже збирається відлітати з країни, одного з шістки впізнають по відновленому фото, проте літак успішно залишає злітне поле. Послу з сім'єю також вдається перетнути кордон.

Американські спецслужби не розкривають своєї участі в операції, але на закритій церемонії керівництво ЦРУ відзначає заслуги свого агента вищою нагородою.

Інформація про фільм Арго (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Бен Аффлек
Основні актори: Бен-Аффлек, Джон-Гудман Брайан Кренстон, Алан Аркін, Віктор Гарбер, Тейт Донован, Клеа Дюваль, Скут МакНейрі

Фільм Арго (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам