Фільм Арго (2012)

Argo
Постер до фільму Арго (2012)

Іран 1979 року охоплено революційним бунтом. Піком подій стає захоплення американського посольства значною групою ісламістів. У хаосі персонал поспішає знищити всю секретну документацію, незабаром після чого опиняється в полоні у терористів. Тільки шістьом з майже шістдесяти співробітників вдається сховатися.

Втікачі, які оселилися в будинку канадського посла, з жахом чекають подальших подій. Тим часом, в Державному департаменті один за одним падають плани їх звільнення. Ситуація напружена до межі, але її рятує агент ЦРУ, який запропонував провести вкрай ризиковану і зухвалу операцію. Відповідно до неї, фахівців слід видати за знімальну групу, що займається роботою над канадським фільмом. Керівництво погоджується, після чого розгортається досить копітка і трудомістка робота - створюється фіктивна кіностудія, пишуться сценарії, наймається обладнання і додатковий персонал.

Гримери трошки змінюють зовнішність співробітників і тоді «кіношники» починають знімати свій фільм. Несподівано агенту надходить наказ про анулювання плану через занадто великий ризик, але він під свою відповідальність вирішує завершити справу. Коли група «канадців» вже збирається відлітати з країни, одного з шістки впізнають по відновленому фото, проте літак успішно залишає злітне поле. Послу з сім'єю також вдається перетнути кордон.

Американські спецслужби не розкривають своєї участі в операції, але на закритій церемонії керівництво ЦРУ відзначає заслуги свого агента вищою нагородою.

Інформація про фільм Арго (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Warner Bros. Pictures
Режисер: Бен Аффлек
Основні актори: Бен Аффлек, Джон Гудман Брайан Кренстон, Алан Аркін, Віктор Гарбер, Тейт Донован, Клеа Дюваль, Скут МакНейрі

Фільм Арго (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016