Артхаус


Найкраще в категорії: Артхаус


Артхаус - Дивитись фільми онлайн

Артхаус

Від голлівудського кіно з його банальними сюжетами і одними і тими ж акторами, які кочують з фільму у фільм, рано чи пізно втомлюєшся. Ось тоді в пошуках чогось нового і незвичайного ви і натикаєтеся на кінострічки з категорії авторське кіно (артхаус). І зовсім несподівано ваше уявлення про сучасний кінематограф перевертається з ніг на голову. Виявляється, в ньому є щось цікавіше стурбованих американських підлітків і ходячих мерців!

Для багатьох людей, поверхнево знайомих з фільмами цього жанру, артхаус, або незалежне авторське кіно, видається чимось дуже нудним, монотонним і жахливо затягнутим. Це в корені невірно. Дивитися артхаус онлайн так само цікаво і захоплююче, як і пригодницькі стрічки. Але глядач при цьому повинен розуміти, що артхаусне кіно нечасто будується на драйві і зануренні в стрілялки, до яких нас привчив Голлівуд.

З перших хвилин американського блокбастера ми чекаємо яскравих вражень - вибухів, погонь, вискакуючих з-за рогу зомбі. Або, принаймні, сальних жартів, які раз у раз відпускають головні герої. Так ось, всього цього ви не знайдете в авторському кіно при онлайн перегляді. Однак замість цього глядачеві пропонується приголомшливий до глибини душі сюжет, нестандартні способи зйомки і надреалістична гра акторів.

До слова, саме в грі акторів і полягає одна з головних відмінностей авторського від голлівудського кіно. Коли ви стежите за неймовірними подвигами Джейсона Стетхема, ви абсолютно чітко розумієте, що його персонаж апріорі не може існувати в дійсності. Але коли ви дивитеся артхаус фільми онлайн, де грають Віллем Дефо або ісландська співачка Бьорк, їх герої здаються самими реальними. Вони цілком могли б жити з вами по сусідству, ходити в ті ж кафе і магазини.

Перед тим як приступити до перегляду авторського фільму, рекомендуємо вам хоча б в загальних рисах вивчити творчість знявшого режисера. Художні погляди і життєві переконання незалежних режисерів накладають відбиток на їх картини. Крім того, враховуйте і жанр фільму, адже артхаус - лише загальна назва всього незалежного кіно. У цьому жанрі знімають і драми, і трилери, і навіть комедії.

Чим більше ви будете дивитися артхаус онлайн, тим менше вас будуть цікавити невибагливі голлівудські фільми, розраховані на масового глядача. Незалежне кіно - свого роду наркотик, що викликає швидке і дуже сильне звикання. Спробувавши одного разу, зупинитися ви вже не зможете!

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам