загрузка...

Фільм Астрал (2010)

Insidious
Постер до фільму Астрал (2010)

Опис 1

Ця стрічка жахів буде тримати вас в напрузі до самого кінця дивитись он лайн. Вчитель мужики Джош Ламберт, його дружина Рене та 3 його дітей (Фостер, Келі та Далтон) переїжджають до нового будинку. Навіть в перший день почалося щось не ладне. Якась невідома сила не давала їм розпакувати речі. Далі ситуація тільки погіршилась. Далтон впав зі сходів та знаходиться в лікарні в комі. Сім’я переїхала навіть до нового будинку. Але привиди переслідують їх і тут.

Джош вирішив визвати спеціалістів. В результаті чого він дізнався, що його син Далтон вміє виходити в астрал. Це він успадкував від свого батька. Душа Далтона не може потрапити знов в тіло і охочих привидів на його тіло чи мало. І його душею хоче заволодіти демон. Джош вирішує врятувати сина і вийти в астрал.

Потрапивши потусторонній світ Джош бачить багато чого нового і дивного. Знаходить на кінець то душу свого сина, але їм не вдається вийти з астралу. Але мабуть, чудом Джош і Далтон вибираються з астралу. Еліс (одна із ловців привидів), чуючи що щось не так фотографує Джоша. Він її починає душити скачати торрент. Рене забігає в спальню, бачить труп Еліс, біля трупа лежить фото. Вона розглядає фото та бачить, що замість Джоша на ньому зображена стара жінка, яка переслідувала її ще в дитинстві. І тут Джош кладе на плече Рене руку.

Опис 2

Мрія багатьох людей – спокійне життя в затишному будиночку де-небудь у тихому передмісті, подалі від настирливого шуму сучасного мегаполісу. Головні герої цієї стрічки, дивитись онлайн яку можна безпосередньо на нашому сайті, - немолода пара, яка врешті решт робить крок назустріч своїй давній мрії та переїжджає у невеликий, але дуже комфортний дім на околиці міста. Але також в них є діти, які змінюють місце проживання разом із батьками.

Деякий час їх життя дійсно було практично ідеальним, але невдовзі все починає змінюватися, і від колишнього затишку та спокою не залишається й сліду. Раптом нові мешканці затишної хатинки помічають, що в їхній оселі коїться щось дивне: падають предмети, до яких ніхто не торкався, звідусіль лунають якісь моторошні крики та потойбічні стогони. Усе довкола стає якимсь ворожим, страхітливим, диявольським.

Ви можете скачати торрент та на власні очі побачити, які темні сили призвели до того, що життя родини стало нестерпним. Батьки врешті решт розуміють, що джерело цих аномалій – дитяча кімната, але розуміють вони це надто пізно. Їх син без усіляких причин впав у кому, і лікарі ніяк не можуть цьому зарадити, а спеціалісти з аномальних явищ повідомляють, що в тілі хлопчика перебуває справжній демон.

Інформація про фільм Астрал (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Alliance Films, Automatik Entertainment, Blumhouse Productions
Режисер: Джеймс Ван
Основні актори: Патрік Вілсон (Patrick Wilson), Роуз Бірн (Rose Byrne), Ті Кіген Сімпкінс (Ty Simpkins), Ендрю Естор (Andrew Astor), Лін Шей (Lin Shaye), Лі Уоннел (Leigh Whannell), Енгус Семпсон (Angus Sampson), Барбара Херші (Barbara Hershey), Корбет Так (Corbett Tuck)

Фільм Астрал (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам