загрузка...

Фільм Астрал: Частина 2 (2013)

Insidious: Chapter 2
Постер до фільму Астрал: Частина 2 (2013)

Опис 1

В сім’ї Далтонів начебто все стало на свої місця. Вони переїжджають до матері Джоша Лорейн. Але поту стороні й світ не дає їм спокою і зараз. З Лорейн і Рене стаються дивні і погані речі, та ще й Джош став вести себе дивно дивитись он лайн. Особливо він грубий з Далтоном. Відчуваючи щось лихе, Лорейн просить розібратися свого старого друга Карла з усім цим.

Стає відомо, що ще коли Лорейн працювала в лікарні, до неї в гості навідувався Джош. І одного разу він зіткнувся з хлопчиною на прізвисько Паркер. Потім Паркер покінчив життя самогубством.

Мати Паркера була жорстокою садисткою та часто знущалась з нього, била, Змушувала носити жіночі речі. Після смерті вона з’являлась до сина та вказувала, яких дівчат потрібно йому вбити. Хоча навіть ніхто не підозрював, що він жорстокий маніяк. Пакер вдало переодягався під стару в чорному. Але далі так не міг. Після спроби себе вбити

Паркер попадає до лікарні де знайомиться з нашими героями скачати торрент. Причиною самогубства було те, що він хотів переродитися та мати нормальне дитинство, як у Джоша.

Тепер дух Паркера заволодів тілом Джоша та хоче прожити його життям. Та спершу він хоче вбити Лорейн, та цим помститися своїй матері за загублене життя. Та де душа самого Джоша? Чи зможуть герої повернути все на круги своя?

Опис 2

Продовження історії сім'ї Ламберт, з якою трапилися надзвичайні і жахливі події, але які врешті решт тільки зміцнили родинні стосунки. З того часу минуло вже два роки, і ви можете скачати торрент, щоб дізнатися, як склалася доля усіх членів родини надалі.

Щоб позбавитися страшних спогадів, вони придбали новий будинок, і їх життя, здавалося б, починає налагоджуватися. Однак, як це зазвичай буває, не так сталося, як гадалося. Невдовзі їх життя знову перетворюється на справжнє жахіття. У новому домі починають відбуватися якісь дивні й незрозумілі речі, через які мешканці не знають спокою. Дивитись онлайн за перебігом подій і за тим, як родина буде вирішувати нові проблеми, ви можете на нашому сайті.

Незабаром всі дізнаються, що існує жахливе прокляття, завдяки якому родина отримує доступ до астралу, де перебувають страхітливі чудовиська та потойбічні істоти. Безумовно, родичі будуть намагатися зробити все від них залежне, щоб розірвати цей порочний зв'язок. Але як же непросто це втілити у життя! Вони ж лише прості беззахисні люди, яким протистоїть цілий потойбічний світ з усіма його жахіттями. Завдання, яке стоїть перед ними, здається по-справжньому нездійсненним.

Інформація про фільм Астрал: Частина 2 (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Alliance Films, Blumhouse Productions, FilmDistrict, IM Global, Room 101
Режисер: Джеймс Ван
Основні актори: Патрік Уілсон, Роуз Бірн, Барбара Херші, Стів Култер, Ті Кіген Сімпкінс, Лі Воннел, Енгус Семпсон

Фільм Астрал: Частина 2 (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам