загрузка...

Фільм Аватар (2009)

Avatar
Постер до фільму Аватар (2009)

Ні для кого не є секретом, що на нашій планеті запаси більшості найважливіших ресурсів не є безмежними, і люди у найближчому майбутньому, знайшовши можливість подорожувати до інших планет, будуть намагатися використати їх в якості сировинних баз. Ви можете скачати торрент та подивитися, до чого призвела бездумність та бездушність людей, що відкрили дивовижну планету, названу Пандорою, на якій є унікальний мінерал, здатний вирішити усі проблеми з сировиною для землян.

Мешканцями тієї планети є чудернацькі істоти – аватари, які зовсім не в захваті від планів людей стосовно видобування на Пандорі корисних копалин. Вчені вирішили, що для спокійного ведення своєї діяльності необхідно в першу чергу краще вивчити місцеве населення. Для цього вони штучно винайшли істот з генами аватарів та людей, управління якими здійснювали люди, чиї гени використовувалися при створенні. Як усе це відбувалося ви можете дивитись онлайн на нашому сайті.

Внаслідок нещасного випадку один з учених, що приймав участь в експерименті, загинув, через що уся операція виявилася під загрозою. Але врятувати ситуацію все ж таки вдалося завдяки допомозі брата-близнюка загиблого вченого.

Інформація про фільм Аватар (2009)

Рік: 2009
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Джеймс Камерон
Основні актори: Сігурні Вівер, Сем Вортінґтон / Sam Worthington, Зої Салдана / Zoe Saldana, Стівен Ленґ / Stephen Lang, Мішель Родріґес / Michelle Rodriguez, Джованні Рібізі / Giovanni Ribisi, Джоель Мур / Joel Moore

Фільм Аватар (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+10 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам