загрузка...

Фільм Автомонстри (2016)

Monster Trucks
Постер до фільму Автомонстри (2016)

Видовищний екшн про зворушливу дружбу молодого хлопця на ім'я Тріпп і монстрика, який ховається під капотом його машини.

Як завжди, у всьому винні корпорації: нафтова компанія бурить землю на великій глибині і знаходить приховану від всіх підземну водойму. Через нього вся установка виходить з ладу і відбувається небувалої сили вибух, який буквально перевертає все догори дном і виносить з водойми невідомих істот, на вигляд схожих на звичайних восьминогів. Але поширювати цю інформацію не можна, інакше всій роботі нафтовиків прийде кінець і за справу візьмуться біологи. Тому глава компанії доручає співробітникам виловити їх і повернути назад. Але один з них облюбував собі місцину під капотом машини на автозвалищі. Тут його знаходить хлопець Тріпп, аутсайдер, що страждає через те, що всі його друзі давно ганяють по місту на своїх тачках...

Ось і зустрілися дві самотності. Дивитися онлайн цю дивовижну історію про те, як недоосьміног допомагає хлопцеві стати популярним, можна на нашому сайті.

Інформація про фільм Автомонстри (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Кріс Уедж
Основні актори: Лукас Тілл, Джейн Леві, Емі Райан, Роб Лоу, Чела Хорсдел, Томас Леннон, Баррі Пеппер, Дені Гловер, Френк Уейлі, Самара Вівінг

Фільм Автомонстри (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+21 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам