загрузка...

Фільм Бабай (2014)

Постер до фільму Бабай (2014)

У світі з'явилося унікальне магічне яйце, яке здатне виконувати найнеймовірніші бажання. Безумовно, кожен тепер захоче його отримати, тому воно перебуває у великій небезпеці. На нього оголошено полювання, і усі найжахливіші створіння з кошмарів кожної дитини будуть змагатися за право ним заволодіти. Ви будете дивитись онлайн за тим, хто ж все-таки переможе: Чорт, Вій, Відьма, чи, можливо, той, про кого не можна говорити вголос, той, одна згадка про кого змушувала здригатися малечу, той, кого бояться навіть дорослі, - Бабай? Кожен з цих потворних героїв зробить усе, щоб досягнути своєї мети.

Але невже ніхто не стане їм на заваді? Невже ніхто не спробує зупинити їх і перешкодити захопленню не тільки магічного яйця, але й усього казкового світу? Щоб дізнатися це, необхідно просто скачати торрент та самому переглянуті цей захоплюючий мультфільм.

На вас чекає безліч захоплюючих пригод та яскравих змагань, що стануть справжньою прикрасою цього фільму. Але, незважаючи на всі старання та зусилля казкових антигероїв, просто так заволодіти магічним яйцем нікому з них не вдасться. Це яйце виявилося міцним горішком, і дістатися до нього зможе лише найбільш спритний, сміливий та винахідливий.

Інформація про фільм Бабай (2014)

Рік: 2014
Країна: Україна
Кіностудія: Укранімафільм
Режисер: Марина Медвідь
Основні актори: Рада Бєлова, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Олеся Чичельницька, Катерина Бутська, Андрій Федюнчиков, Євген Пашин, Ольга Радчук

Фільм Бабай (2014) дивитись онлайн

Видалено на прохання правовласника через порушення авторських прав.
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам