загрузка...

Серіал Батькiвщина (всі серії) (2011-2012)

Homeland
Постер до серіалуБатькiвщина (всі серії) (2011-2012)

Телесеріал «Батьківщина» це драматична історія морського піхотинця Ніколаса Броуді, службовця в військово-морських силах США. Загону Ніколаса під час боротьби в Іраку було відведено відповідальне завдання - скинути тоталітарний режим Саддама Хусейна. Але в результаті шквального вогню противника морські піхотинці потрапляють під обстріл.

Командування ВМС США повідомило про те, що всі члени загону, що перебували на території Іраку, загинули в результаті ведення бойових дій з переважаючими силами противника. Через цілих 8 років, уряд країни нарешті висуває спеціальний воєнізований загін «Дельта» для перевірки і проведення спецоперації по усуненню Саддама Хусейна. Але в ході проведення загін наштовхується на табір військовополонених, в якому вони виявляють Ніколаса, який вважався загиблим.

Після виконання спецоперації Ніколас разом із загоном «Дельта» повертається додому в рідне місто Нью-Йорк. Для населення країни Ніколас вважається національним героєм, який зміг пережити всі тяготи і труднощі нерівної битви. Всю картину порушує агент ЦРУ Керрі Меттісон, який починає активно цікавитися особистістю Ніколаса. Вона дотримується зовсім інших думок щодо геройства морського піхотинця і підозрює його у співпраці і допомоги силам ворога для реалізації терористичного акту, який готується для проведення в США силами самого іракського диктатора.

У підсумку, Ніколас потрапляє під пильну увагу ЦРУ. Тепер йому належить довести не тільки самому собі, але і всім людям, які підозрюють його в зраді батьківщині, свою справжню вірність і відданість інтересам країни. Але він ще не здогадується про те, як складуться події і які сюрпризи приготувала для нього доля.

Інформація про серіал Батькiвщина (всі серії) (2011-2012)

Країна: США
Кіностудія: Teakwood Lane Productions, Cherry Pie Productions, Keshet Broadcasting
Актори: Клер Дейнс, Деміен Льюіс, Менді Петінкін, Морена Баккарін, Девід Гервуд, Руперт Френд, Джексон Пейс, Морґан Сейлор, Діеґо Клаттенгофф, Девід Марсіано, Навід Неґабан, Джеймі Шерідан, Саріта Чоудгурі, Грач Тітізіан, Ф. Мюррей Абрагам та інші.

Серіал Батькiвщина (всі серії) (2011-2012) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам