загрузка...

Фільм Бейтаун поза законом (2012)

The Baytown Outlaws
Постер до фільму Бейтаун поза законом (2012)

Троє братів успішно промишляють вибиванням зубів та вибиванням дверей. Але ж колись їх усиновив сам шериф! Ось тільки гени взяли своє, але байдуже: зате заробіток хлопців набагато більший, ніж у невдахи-батька. На цей раз банду наймає справжня жінка-вамп: вона доручає їм викрасти дитину у власного чоловіка. Завдання нескладне, але з самого початку воно йде не так, як планувалося і починається божевільна колотнеча...

Три рідні брати колись були усиновлені шерифом. Тепер вони виросли і допомагають прийомному батьку впоратися з бандитами, коли діяти за законом не виходить. Старший з них, Брік, є лідером команди. Середній, Макквін, балакучий і неосвічений, але намагається довести всім протилежне. Молодший, Лінкольн, взагалі не може говорити, тому що після однієї з бійок пошкодив зв'язки. Тепер він спілкується тільки за допомогою жестів і спеціального пристрою.

Цю банду наймає Целеста, яка бажає забрати у колишнього чоловіка викраденого ним племінника. Хлопці погоджуються без роздумів: гонорар їх влаштовує, а таких справ вони за своє життя провернули десятки.

Тільки все починає йти не за планом. І брати розуміють, що їх нахабно обдурили: дитину ніхто не викрадав. Жінка вирішила підставити екс-чоловіка і посадити його за ґрати.

Після кількох сутичок, що супроводжуються мордобоєм в кращих традиціях жанру, Брік розповідає чоловікові, що нібито викрав хлопчика, всю правду. При сприянні їх прийомного батька Целести заарештовують.

Фільм закінчується тим, що банда залишається без гонорару, проте це навряд чи зупинить їх від прийняття подібних замовлень: все-таки весела вийшла пригода!

Інформація про фільм Бейтаун поза законом (2012)

Рік: 2012
Країна: США,
Кіностудія: Lleju Productions, State Street Pictures
Режисер: Беррі Баттлс
Основні актори: Тревіс-Фіммел, Клейн Кроуфорд, Деніел Кадмор, Єва Лонґорія, Біллі Боб Торнтон, Андре Броґер, Пол Веслі, Томас Сенґстер, Майкл Рапапорт, Зої Белл

Фільм Бейтаун поза законом (2012) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам