загрузка...

Фільм Бен-Гур (2016)

Ben-Hur
Постер до фільму Бен-Гур (2016)

Єрусалим, 33 рік н.е. На арені, серед ревучого на трибунах натовпу, до вирішального поєдинку готуються іудей Джуда Бен-Гур і римлянин Мессала Северус. Колись названі брати, а тепер закляті вороги, візьмуть участь в гонках колісниць. У цих смертельно небезпечних змаганнях залишитися в живих є шанс тільки у того, хто прийде до фінішу першим. Кілька років тому нащадок знатного роду Бен-Гур був відданий Мессалі, звинувачений у замаху на вбивство римського прокуратора і засланий рабом на галери. Його матір і сестру тоді засудили до страти. Ненависть і жага помсти допомогли Джуді вижити і ось він повернувся, щоб поквитатися з кривдником. Але чи в цьому полягає вища справедливість?

Детальний опис до фільму "Бен-Гур"

Єрусалим, 33 рік н.е. Натовп зібрався на гонки колісниць. Серед гонщиків-візників Джуда Бен-Гур і його зведений брат Мессала Северус. Перед стартом вони кидають виклик один одному.

Вісім років тому Джуда і Мессала були дуже близькі. Джуда - іудей із знатного роду, Мессала був народжений римлянином. Кілька років тому нині покійний батько Джуди взяв сироту Мессале до себе в дім, хлопчики разом виросли. Одного разу, вже ставши юнаками, вони влаштовують гонки верхом на конях. Коня Джуди заносить, він скидає наїзника. Джуда отримує травму голови, вдарившись об камінь. Мессала на руках несе пораненого брата додому. Їхня мати Наомі незадоволена безглуздям юнаків. За пораненим Джудою доглядає Есфір, коли той приходить до тями, служниця здається йому ангелом. Сестра Джуди Тирза закохана в Мессале, він теж відчуває до неї почуття, проте Наомі не схвалює їх відносин.

Джуда виліковується, він закоханий в Есфір. Мессала вирішує покинути Єрусалим: для придушення повстання в Німеччині римська армія набирає людей, найманцям добре платять. Мессала їде, навіть не попрощавшись з Тирзе. Протягом наступних трьох років, Джуда пише братові листа, розповідає, що батько Есфір хотів видати її заміж за римлянина, спочатку Джуда благословив її на шлюб, але потім одумався і зумів повернути кохану. З тих пір вони одружені.

Зелоти готують змову проти римлян. А син теслі Ісус з Назарета проповідує ідею співчуття і вибачення. Він каже, що бог є любов. Есфір з цим згодна. Вночі в будинку Бен-Гурів шукають притулок зелоти. Брат Есфір Яків приніс пораненого юнака Дісмаса. Той одержимий жагою помсти римлянам, які вбили всю його родину. Дісмас постраждав під час сутички на кладовищі, де римські легіонери знімали надгробні камені з могил іудеїв, щоб пустити їх на будівництво арени. Джуда проти насильства, він проганяє змовників, але пораненому Дісмасу дозволяє залишитися.

Джуда і Мессала знову зустрічаються після довгої розлуки. Мессала тепер римський трибун, він розповідає про швидкий приїзд до Єрусалиму прокуратора Понтія Пілата, під впливом ідей та ідеалів якого він знаходиться. Джуда багато у чому не згоден зі зведеним братом, проте він дає Мессале обіцянку, що Пілат зі своїм легіоном пройде по місту без інцидентів з боку противників римської влади. Але коли римляни проходять повз будинок Бен-Гурів, фанатик Дісмас запускає стрілу в процесію, а сам тікає. Римляни штурмом беруть палац, ув'язнюють Джуду, Наомі і Тірзе. Есфір вдається втекти. Пілат бажає знати, хто пустив стрілу, він погрожує вбити всю сім'ю, Джуда бере на себе провину за злочин. Його розлучають з матір'ю і сестрою, яким загрожує страта через розп'яття. Мессала, доводячи свою вірність прокуратору, відрікається від колись рідної йому сім'ї, він не перешкоджає розправі. Мессала звинувачує у трагедії Джуду, той не стримав обіцянки і переховував у своєму будинку заколотників. Джуда потрапляє в рабство, піддається жорстокому поводженню з боку римлян. Ісус, побачивши страждання раба, підносить йому чашу з водою. Після того, як той втамовує спрагу, проповідник допомагає йому встати. Ісус впевнений, що коли-небудь Джуда вчинить так само.

Проходить п'ять років. Джуду відправляють гребцем на галери. Разом з десятками інших рабів, прикутих до своїх лав у трюмі судна, під монотонний бій барабана він виконує важку, виснажливу роботу. Під час битви в Іонічному морі судно піддається нападу ворогів, вони таранять корабель римлян. Римляни намагаються відбиватися, але сили не рівні, корабель тоне. Всі, хто був на борту, гинуть, врятуватися вдається тільки Джуді. Він плаває у відкритому морі на уламку судна, поки його не виносить хвилями на берег. Джуду знаходить шейх Ільдерім і приносить його в свій табір. Ільдерім дізнається, що Джуда раб, він був звинувачений в заколоті, а значить, може мати певну цінність, якщо його віддати римській владі. Шейх направляється в Єрусалим, його колісниця з чотирма чудовими білими кіньми братиме участь в гонках. На цьому зараз можна добре заробити. Один кінь хворий, Джуда дає пораду, як вилікувати нещасну тварину. Кінь йде на поправку, але, коли візник запрягає його в колісницю, щоб потренуватися перед гонками, він не враховує, що таке навантаження тварині поки не під силу. Інших коней заносить, візник падає з колісниці, він серйозно поранений, зупинити четвірку скакунів вдається тільки Джуді. Ільдерім переконується, що раб міг би стати фаворитом на майбутніх перегонах. Змагатися йому доведеться з найкращим римським гонщиком - Мессале.

В Єрусалимі Джуда таємно приходить в свій спорожнілий, занедбаний палац. Він знаходить Есфір, та разом з іншими прихильниками вчення Ісуса допомагає стражденним. Есфір повідомляє Джуді, що його мати і сестра мертві. Джуда шукає зустрічі з Мессале. Розмова колишніх названих братів, а нині заклятих ворогів, закінчується сутичкою. Джуда рятується втечею, коли з'являються римські стражники. За напад на Мессале, Пілат наказує стратити двадцять іудеїв, в їх число мало не потрапляє Есфір. Дружина благає Джуду відмовитися від помсти. Він зміг повернутися лише завдяки її вірі. Джуда вважає, що ним рухає ненависть. Есфір не може бути разом з чоловіком, якщо його серце настільки жорстоке.

На майбутніх перегонах африканець Ільдерім робить таку високу ставку на власну колісницю, що римляни закривають очі на те, що його візником буде раб-іудей. Шейх ставить умову: якщо Джуда здобуде перемогу, з нього будуть зняті всі звинувачення. Мессала впевнений у своїй перемозі. Есфір намагається переконати його відмовитися від смертельно небезпечного поєдинку на арені. Непомірна гординя Мессали не дозволяє йому це зробити. Один з братів повинен померти.

У розбитому за межами міських стін таборі Ільдеріма Джуда зустрічає колишнього римського легіонера на ім'я Друз, який тепер змушений промишляти крадіжками. Джуда приставив ніж до його горла в день свого арешту. Друз за це поплатився своєю посадою в армії, де трибуном служить Мессала. Друз повідомляє Джуді, що йому все ж вдалося врятувати Наомі і Тірзе від розп'яття, підмінивши їх іншими засудженими на страту жінками. Мати і сестра Джуди живі, але їх тримають в ув'язненні. Друз призводить Джуду в тюрму, де є камери для прокажених. Наомі і Тирза ховаються, закриваючи ганчірками знівечені проказою обличчя. Мати звинувачує Джуду в тому, що він прирік їх на життя гірше смерті. Джуда йде з ганьбою.

На арені збираються натовпи народу. Джуда і Мессала готуються до старту поряд з іншими гонщиками. Гонка починається і відразу кілька людей і коней вибувають із змагань, колісниці стикаються, відбуваються аварії, падаючі гонщики гинуть під копитами коней. Інші врізаються в огорожу, коли намагаються втекти з цієї кривавої м'ясорубки. Зрештою, на дистанції залишаються тільки Джуда і Мессала. Джуда падає з колісниці, деякий час його тягне по землі, але йому вдається підтягти поводи і знову забратися на своє місце. Мессала підбирається досить близько, щоб спробувати вбити Джуду, але колесо його гоночної візки потрапляє на нерівну ділянку доріжки, він перевертається і падає. Джуда виграє гонку, іудеї на трибунах радіють. Вони несуть переможця на руках. А мертве тіло його поваленого суперника Мессали служить предметом глуму натовпу. Віддаючи надзвичайний виграш Ільдеріму, прокуратор Понтій Пілат, зауважує, що святкувати перемогу над римлянами передчасно. Іудеї тепер жадають крові, а значить, вони самі стали римлянами. Пілат давно вбачає загрозу римській владі у вченні Ісуса. Він засуджує проповідника до розп'яття. Джуда бачить, як Ісуса ведуть на страту, на голові терновий вінець, обличчя заливає кров, на плечах важкий хрест. Джуда намагається піднести мученику води, але римські стражники вибивають з його рук чашу. Ісус цінує жест милосердя іудея, але переконує Джуду, що він добровільно пішов на цю жертву. На Голгофі хрест Ісуса встановлений між двома іншими. Один із засуджених злочинців - Дісмас. Юнак просить вибачення. Ісус каже, що каяття приведе його в царство Боже. Звертаючись до небес, він вимовляє: «Отче, прости їм, бо не відають, що творять». Ісус вмирає, земля тремтить. Джуда плаче, він втомився від ненависті. Небо темніє, починається дощ. Відбувається чудо зцілення: проказа відступає від Наомі і Тірзе, виразки на їхніх обличчях починають затягуватися. Ільдерім віддає всі свої гроші, щоб викупити нещасних з ув'язнення.

Джуда знаходить Мессале. Той лежить на ношах, він втратив нижню половину правої ноги. Мессала клянеться помститися Джуді за це каліцтво, він вихоплює кинджал. Але Джуда простить у брата прощення, обіймає його. Він каже, що може тепер нести його, як ніс колись його самого Мессала. Римлянин упускає свою зброю і зі сльозами на очах обіймає брата-іудея. Любов знову об'єднує всю сім'ю: Наомі і Тирза прощають Мессале, Есфір повертається до чоловіка, всі разом вони живуть у відновленому палаці. У фінальній сцені Джуда і Мессала скачуть пліч-о-пліч верхом на конях.

Інформація про фільм Бен-Гур (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Режисер: Тімур Бєкмамбєтав
Основні актори: Морган-Фрімен Джек Гьюстон, Тобі Кеббелл, Назанін Боніаді, Родріґо Санторо, Айелет Зурер, Софія Блек-Д'Еліа, Пілу Асбек, Марван Кензарі, Мойзес Аріас

Фільм Бен-Гур (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+13 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам