загрузка...

Фільм Бендслем (2009)

Bandslam
Постер до фільму Бендслем (2009)

Уїлл Бартон - звичайний школяр, схиблений на музиці і Девіді Боуї. Хлопця недолюблюють однокласники, а єдиним другом він вважає свого кумира. Хлопець щодня пише йому листа, в надії, що колись все-таки отримає відповідь. У цих нарисах він розповідає про важку долю і свої мрії. Раптово одна з них збувається: мама Уілла вирішує переїхати в інше місто. Це означає, що у підлітка є шанс почати все з нуля. Поступивши в новий ліцей, хлопець відразу стає популярним, створює свою групу і домагається уваги красуні Шарлотти...

Сюжет фільму "Бендслем"

Справжній фанат музики живе мрією про велику сцену. Хлопець хоче в майбутньому виступати з концертами, як його улюбленець Девід Боуї. Але, на жаль, ніхто не поділяє поглядів юного Уїлла Бартона.

Через нерозуміння і глузування однокласників, підліток шукає підтримки в свого кумира. Герой вважає його найкращим другом і кожен день відправляє гітаристу електронні листи з розповідями про свою долю, не дивлячись на те, що Боуї ніяк не реагує на це.

Хлопець чекає, коли ж фортуна посміхнеться і він витягне свій щасливий квиток. Раптово всі бажання починають виконуватися, як за помахом чарівної палички. Мати Уілла вирішує переїхати в інше місто, тепер у сина відкривається шикарна перспектива почати все з чистого листа.

Після прибуття в інші краї Бартона відправляють до ліцею, де навчаються такі ж люті любителі гри на музичних інструментах, як і він. Не гаючи ні хвилини, школяр починає здобувати прихильність нових знайомих і створює групу «Бендслем», а уваги Уілла намагається домогтися найчарівніша дівчинка на ім'я Шарлотта.

Тепер хлопцям доведеться нелегке випробування: їм потрібно підібрати власний стиль, а потім виступити на найпопулярнішому в штаті музичному турнірі.

В кінці фільму, пройшовши через багато випробувань, «Бендслем» все-таки вирушає на юнацький поєдинок, дивує журі незвичайним звучанням і отримує таке бажане визнання публіки.

Інформація про фільм Бендслем (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: Walden Media
Режисер: Тод Ґрафф
Основні актори: Ліза-Кудроу Елісон Мічалка, Ванесса Енн Хадженс, Гелан Коннелл, Скот Портер, Райан Доноху, Чарлі Секстон, Тім Джо, Елві Йост, Ліза Чунг

Фільм Бендслем (2009) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам