Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Бендслем (2009)

Bandslam
360p Постер до фільму Бендслем (2009)

Дивитись онлайн українською Бендслем (2009)

Уїлл Бартон - звичайний школяр, схиблений на музиці і Девіді Боуї. Хлопця недолюблюють однокласники, а єдиним другом він вважає свого кумира. Хлопець щодня пише йому листа, в надії, що колись все-таки отримає відповідь. У цих нарисах він розповідає про важку долю і свої мрії. Раптово одна з них збувається: мама Уілла вирішує переїхати в інше місто. Це означає, що у підлітка є шанс почати все з нуля. Поступивши в новий ліцей, хлопець відразу стає популярним, створює свою групу і домагається уваги красуні Шарлотти...

Сюжет фільму "Бендслем"

Справжній фанат музики живе мрією про велику сцену. Хлопець хоче в майбутньому виступати з концертами, як його улюбленець Девід Боуї. Але, на жаль, ніхто не поділяє поглядів юного Уїлла Бартона.

Через нерозуміння і глузування однокласників, підліток шукає підтримки в свого кумира. Герой вважає його найкращим другом і кожен день відправляє гітаристу електронні листи з розповідями про свою долю, не дивлячись на те, що Боуї ніяк не реагує на це.

Хлопець чекає, коли ж фортуна посміхнеться і він витягне свій щасливий квиток. Раптово всі бажання починають виконуватися, як за помахом чарівної палички. Мати Уілла вирішує переїхати в інше місто, тепер у сина відкривається шикарна перспектива почати все з чистого листа.

Після прибуття в інші краї Бартона відправляють до ліцею, де навчаються такі ж люті любителі гри на музичних інструментах, як і він. Не гаючи ні хвилини, школяр починає здобувати прихильність нових знайомих і створює групу «Бендслем», а уваги Уілла намагається домогтися найчарівніша дівчинка на ім'я Шарлотта.

Тепер хлопцям доведеться нелегке випробування: їм потрібно підібрати власний стиль, а потім виступити на найпопулярнішому в штаті музичному турнірі.

В кінці фільму, пройшовши через багато випробувань, «Бендслем» все-таки вирушає на юнацький поєдинок, дивує журі незвичайним звучанням і отримує таке бажане визнання публіки.

Показати деталі фільму

Фільм Бендслем (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (12,615 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам