загрузка...

Фільм Бібліотекар 2: Повернення в копальні царя Соломона (2006)

The Librarian: Return to King Solomon’s Mines
Постер до фільму Бібліотекар 2: Повернення в копальні царя Соломона (2006)

Комедія, фентезі та пригоди – все найкраще зібралось у цій кінострічці від американського режисера Джонатана Фрайкса. Головний герой – вихований та красивий юнак Флінн Карсен працює у бібліотеці міста Нью-Йорк. Захопившись пригодницькою літературою парубок відкриває у собі жагу до відважних пригод та історій, його кличуть за собою таємниць древніх предків та легенди різних народів.

За роботою Флінн натрапляє на цікаву працю вченого про відомі Копальні царя Соломона – місце, де зібрані неймовірні статки та здобутки відомого царя. Втім, легендарну працю крадуть невідомі і парубку потрібно було діяти рішуче. Молодий юнак прийняв рішення вирушити на пошуки втрачених карт та праць, а заразом і - багатств Соломона.

Окрім пригод та ентузіазму юнака глядачів познайомлять і з коханою Флінна – Емілі. Авантюри та подорожі супроводжуватимуть поціновувачів веселих пригод під час усього фільму. Здається, ніби кожен може поринути у світ головного героя й разом з ним пройти усі випробування. Пошуки скарбу згодом перетворюються у порятунок світу від древніх проклять та боротьбу з темними силами. Дивитись онлайн чи скачати торрент на стрічку можна на нашому сайті у будь-який час. Обіцяємо, Ви не пошкодуєте про цей вибір.

Інформація про фільм Бібліотекар 2: Повернення в копальні царя Соломона (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: Turner Network Television (TNT), Electric Entertainment
Режисер: Джонатан Фрейкс
Основні актори: Ноа Вайл (Noah Wyle), Габріель Анвар (Gabrielle Anwar), Боб Ньюгарт (Bob Newhart), Джейн Куртін (Jane Curtin), Олімпія Дукакіс (Olympia Dukakis), Ерік Аварі (Erick Avari), Гакім Кає-Казім (Hakeem Kae-Kazim), Роберт Фоксворт (Robert Foxworth), Зан МакКларнон (Zahn McClarnon), Ліза Бреннер (Lisa Brenner), Джонатан Фрейкс (Jonathan Frakes)

Фільм Бібліотекар 2: Повернення в копальні царя Соломона (2006) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам