загрузка...

Фільм Бібліотекар 3. Прокляття Юдиного потиру (2008)

TheLibrarian: The Curse of the Judas Chalice
Постер до фільму Бібліотекар 3. Прокляття Юдиного потиру (2008)

Третя частина захопливих пригод молодого та відважного бібліотекаря Флінна Карсена приведе юнака до зустрічі з відомим й безжальним Графом Дракулою. Номінант на Еммі поведе глядачів у наймістичніші закутки древніх замків та змусить не на жарт хвилюватись за життя бібліотекаря. Після чергового хепіенду Флінн купує вазу з філософським каменем, що перетворює усе в золото та їде у відпустку аби набратись сил та забути про минуле кохання.

Втім, щасливчику знову доведеться рятувати світ та закохуватись. Познайомившись з привабливою Симоною головний герой буде змушений проявити свої лицарські якості та допомогти дівчині з дуже делікатною проблемою у будинку Дракули. На глядачів чекають найкращі спецефекти, хвилюючі епізоди та зачаровуючи пейзажі.

Кожну хвилину – нові інтриги та небезпеки, що не залишать байдужими найвибагливіших поціновувачів кіноіндустрії. Разом пара працюватиме проти російського злочинця, який хоче викрасти Чашу Іуди, щоб воскресити душу мертвого вампіра. А дізнатись про результат роботи бібліотекаря та оцінити майстерну гру акторів можна якщо дивитись онлайн фільм «Бібліотекар 3. Прокляття Юдиного потиру» або скачати торрент на стрічку для власного кіноархіву та офлайн перегляду.

Інформація про фільм Бібліотекар 3. Прокляття Юдиного потиру (2008)

Рік: 2008
Країна: США
Кіностудія: Electric Entertainment
Режисер: Джонатан Фрейкс
Основні актори: Ноа Вайл (Noah Wyle), Брюс Девісон (Bruce Davison), Стана Катіч (Stana Katic), Боб Ньюгарт (Bob Newhart), Джейн Куртін (Jane Curtin), Дікран Дулейн (Dikran Tulaine), Джейсон Дуглас (Jason Douglas), Джо Кнезевіч (Joe Knezevich), Девід Борн (David Born), Джон Керран (John Curran), Коннор Хілл (Connor Hill)

Фільм Бібліотекар 3. Прокляття Юдиного потиру (2008) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам