загрузка...

Серіал Бійтесь ходячих мерців (всі серії) (2015-2016)

Fear the Walking Dead
Постер до серіалуБійтесь ходячих мерців (всі серії) (2015-2016)

Серіал представляє собою альтернативну сюжетну лінію нашумілої франшизи «І мертві підуть». В оригінальних серіях практично нічого не відомо про поширення епідемії і вже з перших серій світ приречений. Події "Бійтеся ходячих мерців" сконцентровані саме на поширенні епідемії, яка розпочалася в Лос-Анджелесі. Події серіалу ніяк не перегукуються з основною лінією "І мертві підуть", хоча відбуваються в тому ж світі.

Головними героями є дві сім'ї, які живуть звичайним життям. Тревіс Манава розійшовся зі своєю колишньою дружиною і намагається налагодити нові відносини з Медісон Кларк. Також він намагається вжитися в сім'ю і подружитися з двома дорослими дітьми, Ніком і Алісією Кларками, хоча йому це не завжди вдається. Син Тревіса на ім'я Кріс всіляко уникає зустрічей з батьком, так як звинувачує його в тому, що той залишив сім'ю. Він живе зі своєю матір'ю Лізою Ортіс, а Тревіса може бачити лише у вихідні.

Першою людиною, яка побачила зомбі був Нік, який на той момент перебував у наркотичному сп'янінні. Він не відразу повірив тому, що побачив і довгий час вважав, що зійшов з розуму. Піддавшись паніці, він тікає від своєї колишньої подруги. Але довго бігти не довелося, тому що Нік потрапив під машину і прийшов до тями вже в лікарні. Природно, ніхто не повірив розповіді наркомана про побачене, хоча спочатку навіть він сумнівався в усьому.

Поступово всюди починають відбуватися дуже дивні речі, що викликає хвилю паніки. Незабаром і Медісон зустрічає свого начальника, який також перетворився. Їй дивом вдається розправитися з директором школи, в якій вона працювала, після чого вона розуміє, що потрібно швидко евакуюватися з міста. Тревіс не може кинути сина і колишню дружину, тому він розлучається зі своєю коханою, вирушаючи в інший район міста.Тим часом місто охоплює паніка, на тлі ожилих мерців люди влаштовують дебош і епідемія поширюється все швидше. Незабаром військовим вдалося оточити лише кілька невеликих районів, відгородивши їх від зовнішнього світу і поставивши всюди озброєні патрулі. Але чи зможуть ці заходи зупинити поширення зараження і врятувати тих, що вижили?

Інформація про серіал Бійтесь ходячих мерців (всі серії) (2015-2016)

Країна: США
Кіностудія: AMC
Актори: Кім Діккенс, Кліф Кертіс, Френк Діллейн, Алісія Дебнем-Кері, Елізабет Родрігес, Мерседес Масон, Лоренцо Джеймс Хенрі, Рубен Бладес, Колман Домінго, Патрісія Реєс Спіндола

Серіал Бійтесь ходячих мерців (всі серії) (2015-2016) дивитись онлайн

Обрати серію:
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+9 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 30.09.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам