загрузка...

Серіал Білий Комірець (всі серії) (2009-2010)

White Collar
Постер до серіалуБілий Комірець (всі серії) (2009-2010)

Білі комірці, це жаргонна назва злочинців, які не забруднивши своїх рук вміють провертати афери і махінації, приносячі їм величезні гроші. Як правило їх злочини носять не насильницький характер, однак несуть не меншу шкоду для суспільства. Саме про таких людей і піде розповідь в серіалі «Білий комірець», що стартував у 2009 році на телеканалі «АВС».

Сюжетна лінія серіалу побудована на розслідуваннях злочинів, скоєних білими комірцями, як правило це афери і фінансові махінації. Протягом багатьох років спеціальний агент ФБР Пітер Берк, працює в групі з розслідування такого роду злочинів. Почути діалоги акторів можна на в українській озвучці. Для цього потрібно вибрати відповідний прапорець у правому нижньому кутку під плеєром.

Одним з постійних його супротивників був чарівний шахрай Ніл Кеффрі. ФБР і Пітер ганялися за Нілом не тільки в США, але і в Європі, все ж агенту вдалося зловити шахрая і запроторити його за грати. Однак коли Нілу до закінчення терміну ув'язнення залишалося всього кілька місяців, він втік з в'язниці. Йому необхідно було розшукати свою кохану що опинилася в дуже складній і смертельно небезпечної ситуації. Після не довгих пошуків Пітер зловив Кеффрі, проте передбачаючи ці події Ніл підготувався і запропонував агенту угоду.

В результаті Пітер і Ніл домовилися про спільну роботу, Кеффрі допомагатиме ловити інтелектуальних злочинців, а Пітер забезпечить йому максимальну свободу, про це ви можете дізнатися подивившись перший сезон серіалу «Білий комірець» на нашому сайті, в хорошій якості.

Інформація про серіал Білий Комірець (всі серії) (2009-2010)

Країна: США
Кіностудія: 20th-century-fox USA Network
Актори: Меттью Бомер / Matthew Bomer, Тім ДіКей / Tim DeKay, Уіллі Гарсон / Willie Garson, Тіффані Тіссен / Tiffani Thiessen, Шаріф Аткінс / Sharif Atkins

Серіал Білий Комірець (всі серії) (2009-2010) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+8 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам