Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Битва статей (2017)

Battle of the Sexes
HD 1080p Постер до фільму Битва статей (2017)

Дивитись онлайн українською Битва статей (2017)

Проблема гендерної рівності обговорюється вже третє століття. Жінки боролися за свої виборчі і трудові права, довелося їм поборотися і за можливість виступати в спорті нарівні з чоловіками. У 1966 році молода дівчина Роберта Гібб стала першою жінкою, яка пробігла Бостонський марафон. Зробити це їй не завадила ні офіційна відмова директора марафону, ні забобони, що існували в той час. І з 1972 року жінки стали повноправними учасницями марафону. Але суспільство тим часом продовжувало принижувати їх можливості. У тому ж тенісі в ті роки існувала думка, що чоловіча гра є більш видовищною і цікавішою, а тому різниця в жіночому і чоловічому призовому фонді на користь останнього більш ніж виправдана.

Знаменита американська тенісистка, багаторазовий тріумфатор Вімблдонського турніру і борець за права жінок, Біллі Джин Кінг (Емма Стоун) не могла залишатися осторонь, спостерігаючи, як суми жіночого призового фонду на турнірах занижували в 8 разів у порівнянні з чоловічим. Набравшись сміливості, вона об'єдналася з іншими тенісистками і виступила проти презирливого ставлення до жіночого тенісу і за рівноправність в спорті, в тому числі і грошову.

Гучні заяви Кінг зустріли опір серед чоловіків-тенісистів, а також керівників Асоціації тенісу США. Виклик 29-річній Кінг кинув екс-перша ракетка світу 55-річний Боббі Ріггс (Стів Карелл). Їм доведеться зійтися в показовому матчі (пізніше саме він увійде в історію під назвою «Битва статей») з призовим фондом в 100 тисяч доларів.

Мета Ріггса - довести, що чоловіки як і раніше правлять кортом. Для Кінг же це можливість назавжди змінити ставлення суспільства до жіночого тенісу.

Показати деталі фільму

Фільм Битва статей (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.8/10 (24,351 голосів)
Рейтинг: 8.6/10 - 11 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам