загрузка...

Фільм Бивень (2014)

Tusk
Постер до фільму Бивень (2014)
Інколи професійні обов’язки несуть у собі певну небезпеку. Обираючи професію, варто про це завжди пам’ятати. Уоллес Брайнтон із фільму «Бивень» ніколи про це не думав з такої точки зору. Якщо дивитися онлайн це кіно, то можна спостерігати його поїздку у невідоме місце задля чергового інтерв’ю. Після цього його більше ніколи не бачили. Кращий друг разом з дівчиною зниклого хлопця вирішують розпочати власне розслідування дивних обставин. Після декількох днів вони отримують деякі сліди. Вони приводять героїв до поліцейського у відставці. Чоловік розповідає молодикам таємничу історію про серійного вбивцю. У зникненнях людей є певна закономірність, адже тіла жертв завжди знаходять з понівеченими кістками. Колишній працівник правоохоронних органів вважає що зумів нещодавно натрапити на деякі докази цьому. Персонажі вирішують діяти разом і підтвердити теорію копа. Вони втрьох відправилися у подорож, котра може стати для кожного останньою. Герої ніколи не здогадувалися, що справжня правда набагато жахливіша за маніяка. Якщо скачати торрент фільму, то можна дізнатися яку жахливу таємницю відкрили люди в кінці свого шляху.

Інформація про фільм Бивень (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: Demarest Films, SModcast Pictures, XYZ Films
Режисер: Кевін Сміт
Основні актори: Джонні-Депп Майкл Паркс, Джастін Лонґ, Дженезіс Родріґез, Гейлі Джоел Осмент, Гарлі Моренштейн, Ральф Ґармен, Дженніфер Швалбах Сміт, Гарлі Квін Сміт, Лілі-Роуз Мелоді Депп

Фільм Бивень (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам