загрузка...

Фільм Бог не помер 2 (2016)

God's Not Dead 2
Постер до фільму Бог не помер 2 (2016)

Останнім часом людство почало забувати про Бога. Все рідше звучить його ім'я в школах, на вулиці, в сім'ях. Люди перестали вірити в нього, так як почали з'являтися все нові і нові секти, які переконують в тому, що Бога немає і тим самим роблять людей повними безнадії. Якщо зараз не вжити жодних дій і не довести, що Бог живий, то ситуація ще більше погіршиться.

Головна героїня фільму «Бог не помер 2» - жінка на ім'я Грейс. Вона працює викладачем в одному з університетів. На своїх лекціях вона намагається донести до учнів те, що Бог існує і потрібно в нього вірити, так як тільки віра в нього допомагає людині жити. Але в один із днів Грейс дізнається, що хтось в навчальному закладі роздає листівки з написом «Бога немає» і якщо студент підписується на ній, то отримує залік. Як результат, більшість молодих людей поставили свої автографи. Але залишилися і ті, які не наважилися на такий гріх і почали влаштовувати різні мітинги, щоб показати всім, що їх дурять, бо Бог живий!

В результаті всього цього справа дійшла і до самої Грейс. Їй погрожують звільнити з роботи і позбавити ліцензії викладача. Мало того, на неї подає в суд сторона, яка дотримується думки, що Бога немає. Тепер тільки від судді залежить, яким буде вердикт і як складеться подальше життя Грейс.

Інформація про фільм Бог не помер 2 (2016)

Рік: 2016
Жанр: Драма
Країна: США
Кіностудія: Pure Flix Entertainment
Режисер: Харольд Кронк
Основні актори: Мелісса Джоан Гарт / Melissa Joan Hart, Джессі Меткалф / Jesse Metcalfe, Девід Е.Р. Уайт / David A. R. White, Гейлі Орранція / Hayley Orrantia, Саді Робертсон / Sadie Robertson, Ерні Гадсон / Ernie Hudson, гурт Newsboys

Фільм Бог не помер 2 (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+10 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам