загрузка...

Фільм Босоніж містом (2014)

Barefoot
Постер до фільму Босоніж містом (2014)

Життя Джея йде під укіс. Серед родичів він уславився невдахою, ніхто не сприймає його серйозно. Програвши велику суму грошей, Джей змушений влаштуватися на перше-ліпше місце роботи - прибиральником в клініці для психічно хворих. Тут він знайомиться з однією з пацієнток на ім'я Дейзі, що не залишала стін психлікарні після смерті її матері. Після одного з робочих днів Дейзі слідкує за Джеєм і просить взяти її з собою. Він погоджується і бере її з собою на весілля брата, не підозрюючи, до яких змін в його житті це призведе.

Альтернативний опис до фільму

Джей постійно змінює місця роботи і даремно витрачає гроші, за що сім'я вважає його невдахою. Після однієї зі своїх витівок Джей змушений влаштуватися на роботу прибиральником в психлікарню. Тут він знайомиться з симпатичною пацієнткою Дейзі. Дівчина потрапила в клініку після смерті своєї матері і ніколи не виходила за межі її стін. Вона абсолютно не адаптована до навколишнього світу і не уявляє собі його реалії.

Дівчина прив'язується до Джея і одного разу, шпигуючи за ним, виходить з лікарні. Отримавши запрошення на весілля брата, він бере її з собою, щоб представити її батькам в якості своєї супутниці життя. Тим самим він прагне довести сім'ї, що з особистим життям у нього все в порядку.

Дивна поведінка Дейзі часом шокує оточуючих, але поступово вона починає завойовувати симпатію батьків Джея і його самого. Знайомство переростає в більш глибоку прихильність.

Інформація про фільм Босоніж містом (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: WhiteFlame Productions
Режисер: Ендрю Флемінг
Основні актори: Еван Рейчел Вуд, Скотт Спідман, Тріт Вільямс, Кейт Бертон, Дж.К. Сіммонс, Дж. Омар Кастро, Девід Дженсен

Фільм Босоніж містом (2014) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+7 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам