загрузка...

Фільм Бригада М (2009)

G-Force
Постер до фільму Бригада М (2009)

Бригада М – це найсучасніший спецзагін із високваліфікованих профі, які озброєні по останньому слову техніки. Вони працюють на уряд США і беруться за завдання найвищої складності дивитись он лайн. Їх посилають туди, куди не може ступити нога людини. Все було б нічого, якби це не був загін із морських свинок. Саме так. Із милих, на перший, погляд звірят. Вони були виведені в спеціальній таємній лабораторії видатним вченим. Та пройшли підготовку в кращих секретних школах ЦРУ.

Командир загону – Дарвін. Це, мабуть, один із кращих фахівців з комунікації та шпигунських пристроїв. Для нього немає нічого неможливого в його сфері: вислідкувати, прослухати, знайти ті чи інші документі чи технології. Краса та гордість загону – Хуарес. Гарна та небезпечна спеціалітстка з єдиноборств. Свою майстерність нераз показувала в запеклих боях. Та тягова сила і нестримна міць – це Бластер. Для нього немає закритих дверей чи глухих стін. Він їх просто виламає.

Тепер їм дали нове завдання скачати торрент. Зупинити навіженого професора, що прагне захватити світ. Чи справляться герої з таким завданням. Адже до них багато хто пробував та не повернувся. Та чи новий цей ворог? Він добре вивчив наших героїв та завжди на крок попереду них.

Інформація про фільм Бригада М (2009)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Гойт Єтмен
Основні актори: Біл Наї (Bill Nighy), Сем Роквел (Sam Rockwell), Віл Арнет (Will Arnett), Джон Фавро (Jon Favreau), Зак Ґаліфіянакіс (Zach Galifianakis), Ніколас Кейдж (Nicolas Cage), Келі Ґарнер (Kelli Garner), Пенелопа Круз (Penelope Cruz), Тайлер Патрік Джонс (Tyler Patrick Jones), Стів Бушемі (Steve Buscemi), Пайпер Макензі Гарріс (Piper Mackenzie Harris), Ґабріель Касіус (Gabriel Casseus), Трейсі Морґан (Tracy Morgan), Джек Конлі (Jack Conley), Несі Неш (Niecy Nash)

Фільм Бригада М (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам