Фільм Бригада М (2009)

G-Force
360p Постер до фільму Бригада М (2009)

Дивитись онлайн українською Бригада М (2009)

Бригада М – це найсучасніший спецзагін із високваліфікованих профі, які озброєні по останньому слову техніки. Вони працюють на уряд США і беруться за завдання найвищої складності дивитись он лайн. Їх посилають туди, куди не може ступити нога людини. Все було б нічого, якби це не був загін із морських свинок. Саме так. Із милих, на перший, погляд звірят. Вони були виведені в спеціальній таємній лабораторії видатним вченим. Та пройшли підготовку в кращих секретних школах ЦРУ.

Командир загону – Дарвін. Це, мабуть, один із кращих фахівців з комунікації та шпигунських пристроїв. Для нього немає нічого неможливого в його сфері: вислідкувати, прослухати, знайти ті чи інші документі чи технології. Краса та гордість загону – Хуарес. Гарна та небезпечна спеціалітстка з єдиноборств. Свою майстерність нераз показувала в запеклих боях. Та тягова сила і нестримна міць – це Бластер. Для нього немає закритих дверей чи глухих стін. Він їх просто виламає.

Тепер їм дали нове завдання скачати торрент. Зупинити навіженого професора, що прагне захватити світ. Чи справляться герої з таким завданням. Адже до них багато хто пробував та не повернувся. Та чи новий цей ворог? Він добре вивчив наших героїв та завжди на крок попереду них.

Показати деталі фільму

Фільм Бригада М (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.1/10 (36,325 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам