загрузка...

Фільм Буч Кессиді та Санденс Кід (1969)

Butch Cassidy and the Sundance Kid
Постер до фільму Буч Кессиді та Санденс Кід (1969)

Пригодницький фільм про двох приятелів по імені Буч Кессіді і Санденс Кід вийшов на американські екрани в 1969 році і став найкасовішим вестерном в історії. Постановка режисера Джорджа Рой Хіллу явно вдалася - картина зібрала безліч нагород, серед яких чотири статуетки «Оскар», один «Золотий глобус», одна премія «Греммі» і дев'ять нагород Британської академії. Виконавці головних ролей Пол Ньюман і Роберт Редфорд стали зразком приятелів-напарників і увійшли в класику жанру. Примітно, що грабіжники Кессіді і Кід - фігури історичні. Їх пригоди на Дикому Заході і лягли в основу вестерна.

Ризикові хлопці Буч і Санденс, що промишляють пограбуваннями банків, вирішують, що прийшла пора міняти сферу діяльності, оскільки їх вилазки за готівкою стають небезпечнішими раз від разу. Але не подумайте, законослухняними американцями вони ставати не збираються - йдеться всього лише про зміну мішені. Замість банків грабіжники намір переключитися на поїзди. Задумка багатообіцяюча і спочатку у «друзяк» все йде як по маслу... Для того щоб дізнатися, як далі будуть розвиватися події, рекомендуємо дивитися онлайн «Буч Кессіді та Санденс Кід».

Інформація про фільм Буч Кессиді та Санденс Кід (1969)

Рік: 1969
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Джордж Рой Гілл
Основні актори: Роберт-Редфорд Пол Ньюмен / Paul Newman, Кетерін Росс / Katharine Ross, Стротер Мартін / Strother Martin, Генрі Джонс / Henry Jones, Джефф Корі / Jeff Corey, Джордж Ферт / George Furth, Клоріс Лічман / Cloris Leachman, Тед Кессіді / Ted Cassidy, Кеннет Марс / Kenneth Mars

Фільм Буч Кессиді та Санденс Кід (1969) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам