загрузка...

Фільм Бурлеск (2010)

Burlesque
Постер до фільму Бурлеск (2010)

Крістіна Агілера і Шер на плакатах фільму виразно говорять, що дивитися онлайн «Бурлеск» потрібно обов'язково. І не тільки тому, що такий тандем цікавий з музичної точки зору, але ще і через те, що дует зіркових див радує око навіть найбільш вибагливого глядача.

Юна дівчина Алі з маленького міста приїжджає в Лос-Анджелес. Вона добре співає і хоче виступати. У клубі «Бурлеск» вона отримує запрошення на роботу і відразу погоджується. Під керівництвом досвідченої наставниці (Шер) на сцені ставляться дійсно цікаві номери. Кожна вистава - це маленьке життя і історія кохання. Алі щаслива і готова виступати хоч до кінця своїх днів. Але маленьке місто і Лос-Анджелес - це, на жаль, не одне й те саме і якщо раніше дівчина не знала обману, нещирості і фальші, то в мегаполісі всі живуть за іншими правилами. Чи зможе Алі стати своєю в трупі, чи вийде у неї звикнути до такого способу життя, який передбачений на сцені і поза нею, - незрозуміло. І без підтримки не обійтися. Але як знайти друга там, де всі одинаки? Чи це можливо?

Альтернативний опис до фільму

Алі приїхала з Айови в Лос-Анджелес, щоб стати співачкою. У пошуках роботи головна героїня натрапила на бар під назвою «Бурлеск». Зачарована виступом танцівниць, дівчина відчуває, що її місце тут. Недовго думаючи, вона приймається за роботу офіціантки і знайомиться з барменом Джеком.

Одного разу, прийшовши додому, вона розуміє, що її пограбували і жити їй нема на що і ніде. Молодий чоловік не відмовляє Алі в допомозі та погоджується її прихистити, але тільки як друга. Адже в іншому місті юнака чекає наречена. Між героїнею і Джеком виникає симпатія.

Головна мета дівчини - потрапити на сцену. Незабаром Тесс, господиня клубу, влаштовує перегляд, в якому Алі не змогли відмовити. Героїня домагається свого: тепер вона виступає разом з колективом, але цього виявляється мало. Танцівниці співають під фонограму, в той час як дівчина мріє співати по-справжньому. Така можливість їй незабаром випала, але талант не залишається без уваги заздрісних очей.

Під час одного з виступів фонограму відключає її суперниця. Щоб вийти зі становища, Алі починає співати акапельно і рятує шоу. Так, показавши свій талант широкому загалу, дівчина починає стрімке сходження на арену слави. Новий шанувальник змушує героїню забути про Джека і домагається її дорогими подарунками. Незабаром запаморочливе щастя від успіху полишає Алі: заплутавшись у своїх відносинах, вона шукає спосіб допомогти Тесс врятувати клуб від продажу і знаходить його. Використовуючи лазівку в законодавстві, вона рятує «Бурлеск».

Інформація про фільм Бурлеск (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: De Line Pictures
Режисер: Стів Ентін
Основні актори: Крістен Белл, Крістіна Агілера, Шер, Кем Жіганде, Стенлі Туччі, Ерік Дейн, Джуліанна Хаф, Пітер Галлахер, Девід Уолтон

Фільм Бурлеск (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам