загрузка...

Фільм Чаклунка (2005)

Bewitched
Постер до фільму Чаклунка (2005)

Головний герой цього фільму, який можна дивитись онлайн, Джек Уайт і в зв’язку з тим, що його кар’єра як актора поступово іде на спад, потрібно вчасно приймати важливі рішення задля того, щоб протримати її на існуючому рівні ще довгі роки. Спричинити таке можна тільки шляхом прийняття участі в проекті, який може змінити нинішнє положення речей в житті головного героя.

Однак для цього йому необхідний відповідний проект, участь в якому йому принесе славу та повагу зі сторони його прихильників. Крім цього для успішного втілення в життя свого плану головному герою необхідно мати дівчину, яка приймала б участь в даному проекті та виступала настільки маловідомою людиною, щоб своєю славою не затьмарювала кар’єри Джека.

На таку роль чудово підійшла б його знайома, яку звати Ізабель Бігелоу, тобто йому залишалось лише домовитись з продюсером про те, щоб її взяли на головну роль чергового проекту, а самому тим часом домовитись про все з Ізабель. Стається саме так, як і хотів головний герой фільму, проте він навіть не догадувався про те, що вибрана ним персона на роль чаклунки насправді є такою людиною.

Як сприйме він всю цю інформацію коли дізнається про все це та чи стане і надалі контактувати з такою людиною? Скачати торрент даного фільму та пережити історію з головним героєм можна на нашому сайті.

Інформація про фільм Чаклунка (2005)

Рік: 2005
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Нора Ефрон
Основні актори: Майкл-Кейн, Ніколь-Кідман, Вілл-Феррелл Ширлі МакЛейн (Shirley MacLaine), Джейсон Шварцман (Jason Schwartzman), Крістін Ченоует (Kristin Chenoweth), Хезер Бернс (Heather Burns), Джим Тернер (Jim Turner), Стефен Колбер (Stephen Colbert), Девід Алан Грір (David Alan Grier), Майкл Бадалукко (Michael Badalucco), Керол Шеллі (Carole Shelley), Стів Карелл (Steve Carell), Кеті Фіннеран (Katie Finneran), Джеймс Ліптон (James Lipton), Конан О'Брайен (Conan O'Brien), Емі Седаріс (Amy Sedaris), Річард Кайнд (Richard Kind), Кен Хадсон Кемпбелл (Ken Hudson Campbell)

Фільм Чаклунка (2005) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам