загрузка...

Фільм Чаклунка (2014)

Maleficent
Постер до фільму Чаклунка (2014)

Відокремлене життя в зачарованому лісі було головною особливістю чарівниці з іменем Маліфісента і дивитись онлайн історію її життя можна на нашому сайті. Вона була не лише оточена самими різноманітними казковими істотами, але й сама вміла робити неймовірні та чарівні речі. Одного разу таке чудове і приємне життя маленької дівчинки почало кардинально змінюватись.

Це було спричинено тим, що в світ чарівниці вторглися люди і саме вони своїми діями призвели до руйнівних подій, які трапились в подальшому житті Маліфісенти. Щоб захистити всіх своїх підданих казкових істот чарівниця повинна була стати на шлях зла і тим самим піддала себе небезпеці залишитись такою на протязі всього життя.

Могутні темні чари поступово перетворювали колись добру чаклунку в неймовірно злу людину і з часом вона звикла до того, що є такою і просто змирилась з цим. Новонароджена донька короля стала тією невинною жертвою, яка повинна була на протязі всього свого життя нести цей важкий тягар із темних чарів.

Однак з часом Маліфісента починає сумніватись в тому, що вона вчинила правильно, адже саме в молодій Аврорі вона бачить ту, якою колись давно була сама. Чи змінить своє відношення до молодої принцеси зла чаклунка та зніме з неї прокляття для того, щоб вона могла відродити все лісове царство? Скачати торрент даного фільму та побачити як далі розвиватимуться події може кожен.

Інформація про фільм Чаклунка (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: Moving Picture Company, Roth Films
Режисер: Роберт Стромберг
Основні актори: Анджеліна-Джолі Елль Феннінг, Джуно Темпл, Шарлто Коплі, Сем Райлі, Ханна Нью, Імелда Стонтон, Елла Пернелл, Брентон Туейтес, Джо Осмонд, Джеймі Сівес, Леслі Менвілл, Кеннет Кренем, Стівен Крі

Фільм Чаклунка (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам