Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Чаклунка (2005)

Bewitched
480p Постер до фільму Чаклунка (2005)

Дивитись онлайн українською Чаклунка (2005)

Головний герой цього фільму, який можна дивитись онлайн, Джек Уайт і в зв’язку з тим, що його кар’єра як актора поступово іде на спад, потрібно вчасно приймати важливі рішення задля того, щоб протримати її на існуючому рівні ще довгі роки. Спричинити таке можна тільки шляхом прийняття участі в проекті, який може змінити нинішнє положення речей в житті головного героя.

Однак для цього йому необхідний відповідний проект, участь в якому йому принесе славу та повагу зі сторони його прихильників. Крім цього для успішного втілення в життя свого плану головному герою необхідно мати дівчину, яка приймала б участь в даному проекті та виступала настільки маловідомою людиною, щоб своєю славою не затьмарювала кар’єри Джека.

На таку роль чудово підійшла б його знайома, яку звати Ізабель Бігелоу, тобто йому залишалось лише домовитись з продюсером про те, щоб її взяли на головну роль чергового проекту, а самому тим часом домовитись про все з Ізабель. Стається саме так, як і хотів головний герой фільму, проте він навіть не догадувався про те, що вибрана ним персона на роль чаклунки насправді є такою людиною.

Як сприйме він всю цю інформацію коли дізнається про все це та чи стане і надалі контактувати з такою людиною? Скачати торрент даного фільму та пережити історію з головним героєм можна на нашому сайті.

Показати деталі фільму

Фільм Чаклунка (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Тимчасово недоступно!
Рейтинг: 8.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам