загрузка...

Серіал Чарівники (всі серії) (2015)

The Magicians
Постер до серіалуЧарівники (всі серії) (2015)

Магія існує і процвітає. Чарівники ходять серед нас. Складно в це повірити, якщо в тобі засів завзятий і прагматичний скептик. Ну, а якщо ж відкинути скептицизм і усвідомити, нарешті, що світ не однобокий і одноваріативний, а багатогранний і багатоликий? І містика оточує весь побут людини, варто лише привідкрити їй своє серце і прийняти як факт. Але не все так безхмарно і добре. У магії теж дві сторони.

Навчитися боротися з темрявою - це і є першочергове завдання героїв серіалу «Чарівники». Вони, до речі, досить давно, незважаючи на юний двадцятирічний вік, дізналися всю правду про обивательський земний світ. І магією вони теж захоплюються давно. Ось тільки в школу, де цієї самої магії вчать, потрапили вперше. Університет Брейкбіллз приймає всіх містично-обдарованих, навіть якщо їх дар перед ними самими ще й не відкрився. Ті ж, хто відчули в собі силу, тепер повинні навчитися оберігати і себе, і своїх безцінних близьких, вміти розрізняти зло, і відважно протистояти йому.

Персонажі зачаровані тим світом, що раніше існував лише в їх молодих фантазіях. Але втілившись в реальність, він приніс з собою магічні небезпеки і негаразди...

Інформація про серіал Чарівники (всі серії) (2015)

Країна: США
Кіностудія: Syfy
Актори: Джейсон Ральф (Квентін Колдуотер), Стелла Маів (Джулія Уікер), Олівія Тейлор Дадлі (Еліс Куін), Хейл Ейплмен (Еліот Во), Арджун Гупта (Пенні), Саммер Бішіл (Марго Хенсон)

Серіал Чарівники (всі серії) (2015) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+7 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам