загрузка...

Фільм Частоти (2013)

Frequencies / OXV: The Manual
Постер до фільму Частоти (2013)

Чи траплялося вам звинувачувати долю у всіх страшних гріхах, коли після численних старань вам все-таки не вдається отримати бажане? А тепер уявіть світ, в якому з самого народження визначений ваш рівень удачі і які зусилля ви б не докладали, проти фортуни у вас немає жодних шансів. Зак, хлопчина з вкрай низьким рівнем везіння, закохується в чарівну, але замкнуту Марі, яка відрізняється високим інтелектом, а також крайньою везучістю. Чи пощастить героям все-таки побудувати відносини в світі, де все зумовлено?

Фреквенція - це характеристика дитини, яка визначає, наскільки щасливою вона буде в житті. Рівень фортуни визначається в ранньому дитинстві і ще нікому не вдавалося його змінити. Люди з високою фреквенцією можуть практично ні про що не турбуватися - їм все одно пощастить, навіть якщо вони будуть йти проти своєї долі. Ця ж логіка діє і для менш щасливих: незважаючи на всі їхні зусилля, події постійно складаються не на їхню користь.

Більш-менш стабільний стан справ влаштовує всіх жителів, поки хлопець з вкрай низьким показником фортуни не знайомиться з дівчиною, якій, навпаки, завжди щастить. Зак, незважаючи на те, що його рівень фреквенціі не обіцяє йому успіху в амурних справах, закохується в дівчину і вирішує, що готовий абсолютно на все, щоб бути з нею разом.

Марі - настільки закрита особистість, що складно визначити, які почуття вона відчуває до нового знайомого. Але її допитливість стає достатньою підставою для того, щоб продовжити спілкування, адже Зак хоче поекспериментувати і дізнатися, чи зможуть люди з категорично різним рівнем успішності довгий час проводити разом.

Заради любові хлопець штучно збільшує свою фреквенцію, але ця дія стає причиною виникнення непередбачених побічних ефектів. Але все ж йому вдасться домогтися того, чого він бажає.

Інформація про фільм Частоти (2013)

Рік: 2013
Кіностудія: Incurably Curious Productions
Режисер: Деррен Пол Фішер
Основні актори: Деніел Фрейзер, Еліанор Уайлд, Оувен Паг, Джорджіна Мінтер-Браун, Ділен Ллевелін

Фільм Частоти (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам