загрузка...

Фільм Чемпіон (2010)

Secretariat
Постер до фільму Чемпіон (2010)

Фільм «Чемпіон» - це правдива історія рудого скакуна по кличці Секретаріат, який став легендою американських перегонів і його власниці, впертої місіс Ченері.

Денвер, кінець 1960-х. Домогосподарка Пенні Твіді, мати чотирьох дітей і дружина солідного бізнесмена, отримує сумну звістку. Померла її мати, яка фактично керувала фермою, де колись вирощувалися кращі в штаті коні. Тепер справи йдуть кепсько: ранчо закладене, будинок і стайні скоро підуть з молотка, а батько, старий містер Ченері, неадекватно сприймає дійсність.

До незадоволення чоловіка, Пенні відмовляється продати успадковане майно. Бажаючи продовжити батьківську справу, вона залишає родину в Денвері і переїжджає на ферму, де заводить нові порядки. Насамперед молода господиня звільняє злодійкуватого тренера, який продавав цінних коней і наймає грубуватого канадця Лорена. Пенні має намір повернути славу батьківських стаєнь і доля допомагає наполегливій жінці. Одна з племінних кобил приносить швидке лоша. Цьому малюку судилося стати непереможним чемпіоном, триразовим призером американських перегонів «Потрійна корона».

Інформація про фільм Чемпіон (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Рендел Воллес
Основні актори: Джон-Малковіч Даян Лейн / Diane Lane, Ділан Волш / Dylan Walsh, Марґо Мартіндейл / Margo Martindale, Нелсан Елліс / Nelsan Ellis, Фред Долтон Томпсон / Fred Dalton Thompson, Джеймс Кромвел / James Cromwell, Скот Ґленн / Scott Glenn, Майкл Гардінґ / Michael Harding, Отто Торварт / Otto Thorwarth

Фільм Чемпіон (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам