загрузка...

Фільм Чоловік у пошуках еротики (2010)

The Erotic Man
Постер до фільму Чоловік у пошуках еротики (2010)

Буквальний переклад англійської назви фільму «Чоловік у пошуках еротики» звучить простіше і більш невигадливо - «Еротичний чоловік» (The Erotic Man). Тому що його автор і за сумісництвом головний герой фільму - поет, документаліст, спортивний коментатор, професор датської національної кіношколи і консул на Гаїті - все своє життя присвятив антропології.

У 1967 році молодий тоді Йорген Лет зняв документальний фільм «Досконала людина». Пізніше він став відомим завдяки спільному проекту з Ларсом фон Трієром «П'ять перешкод», в якому зробив п'ять римейків свого фільму. Його репутація в Данії сильно похитнулася після виходу автобіографії, яку він назвав «Недосконала людина». У ній він детально описав свій роман з 17-річною гаїтянкою.

І ось тепер датський документаліст знімає фільм «Чоловік у пошуках еротики». Він змушує оголених дівчат декламувати вірші перед камерою, веде з ними діалоги, а потім сидить в номері готелю і рефлексує на тему еротики. Ларс фон Трієр вказаний в титрах фільму лише як «творчий продюсер» цього дійства. Але, здається, його усмішка весь час незримо присутня в кадрі цього незвичайного фільму, який ви можете дивитися онлайн.

Інформація про фільм Чоловік у пошуках еротики (2010)

Рік: 2010
Країна: Данія
Кіностудія: Nordisk Film, Zentropa Productions
Режисер: Йорґен Лет
Основні актори: Йорґен Лет / Jørgen Leth, Суе Прадо / Sue Prado, Анжелі Баямі / Angeli Bayani, Рокая Ніанґ / Rokhaya Niang, Марі Марте Дороті Лаґуерра / Marie Marthe Dorothie Laguerre, Крістіллен Анне да Сілва Олівейра / Chaisiellen Anne da Silva Oliviera, Жіованна Біотто / Giovanna Biotto, Гелена Керелло / Helena Cerello, Вівіа Рамос Соарес / Livia Ramos Soares, Ґал Куаресма / Gal Quaresma

Фільм Чоловік у пошуках еротики (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам