загрузка...

Серіал Чорні вітрила (всі серії) (2014)

Black Sails
Постер до серіалуЧорні вітрила (всі серії) (2014)

Дії розгортаються в 1715 році, коли неосяжну гладь величних морів борознили кораблі з чорними вітрилами. Цей період в історії нерідко називають розквітом піратства. На острові Нью-Провіденс, що знаходиться в басейні Карибського моря, оселилися вельми відомі капітани піратських суден. Колись його використовували в якості бази, яка була необхідна для поповнення провізії і з метою подальшого продажу награбованого майна. Навіть дочка британського державного службовця на ім'я Елеонора Гатрі займалася скупкою краденого. Однак самим грізним і небезпечним повелителем моря є капітан Флінт.

Досить часто він бере ініціативу в свої руки і організовує розбої і масштабні операції по захопленню. Разом з Елеонорою розробляє хитромудрий план, бажаючи, щоб острів придбав незалежність від Британії. Щоб досягти поставленої мети, йому належить захопити іспанський галеон.

Однак флот Британії повертається і прагне будь-що зруйнувати плани Флінта і знищити його разом з бандитами. Капітан в небезпеці і, можливо, він дуже скоро втратить владу над островом. На своєму тернистому шляху пірат зустрінеться з багатьма труднощами. З різних сторін його осягають лиха і небезпеки. Схоже, що на кораблі назріває бунт, причому не від ворожої сторони. Один з членів команди також прагне зруйнувати плани Флінта або яким-небудь чином підставити.

Влада, амбіції, а також заздрість здатні знищити навіть найкращі людські якості. Чи врятує Флінт репутацію і острів? Адже спочатку Нью-Провіденс був притулком піратів, на якому вони розважалися і займалися своїми темними справами. Чи вдасться ворогам Флінта досягти своєї мети або ж команда відомого пірата і далі буде підкорювати моря з піднятими чорними вітрилами?

Інформація про серіал Чорні вітрила (всі серії) (2014)

Країна: США
Кіностудія: Starz Film Afrika Worldwide,Platinum Dunes,Quaker Moving Pictures
Актори: Тобі Стівенс, Ганна Нью, Люк Арнольд, Зек Макґоун, Тобі Шмітц, Клара Педжет, Марк Раян, Гакім Кає-Казім, Ділан Скьюс, Шон Майкл та інші

Серіал Чорні вітрила (всі серії) (2014) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам