Серіал Чорні вітрила (всі серії) (2014)

Black Sails
Постер до серіалуЧорні вітрила (всі серії) (2014)

Дії розгортаються в 1715 році, коли неосяжну гладь величних морів борознили кораблі з чорними вітрилами. Цей період в історії нерідко називають розквітом піратства. На острові Нью-Провіденс, що знаходиться в басейні Карибського моря, оселилися вельми відомі капітани піратських суден. Колись його використовували в якості бази, яка була необхідна для поповнення провізії і з метою подальшого продажу награбованого майна. Навіть дочка британського державного службовця на ім'я Елеонора Гатрі займалася скупкою краденого. Однак самим грізним і небезпечним повелителем моря є капітан Флінт.

Досить часто він бере ініціативу в свої руки і організовує розбої і масштабні операції по захопленню. Разом з Елеонорою розробляє хитромудрий план, бажаючи, щоб острів придбав незалежність від Британії. Щоб досягти поставленої мети, йому належить захопити іспанський галеон.

Однак флот Британії повертається і прагне будь-що зруйнувати плани Флінта і знищити його разом з бандитами. Капітан в небезпеці і, можливо, він дуже скоро втратить владу над островом. На своєму тернистому шляху пірат зустрінеться з багатьма труднощами. З різних сторін його осягають лиха і небезпеки. Схоже, що на кораблі назріває бунт, причому не від ворожої сторони. Один з членів команди також прагне зруйнувати плани Флінта або яким-небудь чином підставити.

Влада, амбіції, а також заздрість здатні знищити навіть найкращі людські якості. Чи врятує Флінт репутацію і острів? Адже спочатку Нью-Провіденс був притулком піратів, на якому вони розважалися і займалися своїми темними справами. Чи вдасться ворогам Флінта досягти своєї мети або ж команда відомого пірата і далі буде підкорювати моря з піднятими чорними вітрилами?

Інформація про серіал Чорні вітрила (всі серії) (2014)

Країна: США
Кіностудія: Starz Film Afrika Worldwide,Platinum Dunes,Quaker Moving Pictures
Актори: Тобі Стівенс, Ганна Нью, Люк Арнольд, Зек Макґоун, Тобі Шмітц, Клара Педжет, Марк Раян, Гакім Кає-Казім, Ділан Скьюс, Шон Майкл та інші

Серіал Чорні вітрила (всі серії) (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам