загрузка...

Фільм Чорнильне серце (2008)

Inkheart
Постер до фільму Чорнильне серце (2008)

Всі діти і дорослі хоча б раз мріяли про те, щоб книги ставали справжньою реальністю з усіма неймовірними пригодами. Головний герой стрічки «Чорнильне серце» ніколи не мав такого бажання однак доля вирішила все зовсім не так. Чоловік ніколи не знав про свою здібність переносити казкових персонажів у справжню реальність.

Після того як й нього з коханою дружиною народилася прекрасна дочка, він вирішив прочитати книжку. Вона мала таку ж назву як дана стрічка. Несподівано сталось так, що злі герої зі сторінок стали оживати, а натомість туди потрапила кохана жінка чоловіка. З того моменту пройшло багато років, однак він так і не розповів дитині про ті давні події.

Щоб повернути все назад необхідно знайти примірник і прочитати все знову. Хитрі темні герої після появлення у цій реальності почали відразу знищувати всі книги щоб більше ніколи не стати простими малюнками. Їм вдалося це зробити по всій планеті. Головний герой під тиском своєї дочки вирішує після стількох років знову почати пошуки. Здавалося що вони вже наблизилися до примірника, однак зло знову встало у них на дорозі. Варто дивитися стрічку онлайн і дізнатися про кінець цієї фантастичної історії.

Інформація про фільм Чорнильне серце (2008)

Рік: 2008
Кіностудія: New-Line-Cinema
Режисер: Ієн Софтлі
Основні актори: Брендан-Фрейзер, Пол-Беттані Сієнна Гіллорі, Еліза Беннетт / Eliza Bennett, Річард Стрейндж / Richard Strange, Хелен Міррен / Helen Mirren, Метт Кінг / Matt King, Стів Спайрс / Steve Speirs

Фільм Чорнильне серце (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+16 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам