загрузка...

Фільм Чорнобиль. Післямова (1996)

Постер до фільму Чорнобиль. Післямова (1996)

В центрі сюжету цього фільму, скачати торрент якого можна на нашому сайті, постає питання про те, як можливо перебороти всі наслідки вибуху на Чорнобильській АЕС та чи є в людства можливість зрозуміти та засвоїти цей урок таким чином, щоб в майбутньому більше не припускатись таких фатальних помилок. Проте, для розуміння всієї цієї ситуації потрібно багато років і саме головне, дуже багато інформації.

Тільки в такому разі все буде правильно зрозуміло та досягнуто думки, яку намагався передавати творець даного фільму. Потрібно розуміти також те, що неймовірно велика загроза нависла над всім світом, а не тільки Україною та місцем, де сталася така неймовірно велика катастрофа.

Вона полягає в том,що як би людство не намагалося використовувати технології задля удосконалення та лише в благородних цілях, а небезпека, яка існує навкруги атомної енергії завжди буде існувати. Таким чином, потрібно вміти вчасно зупинитись та зрозуміти, що чим більше людство удосконалює речі навкруги себе, тим більше ми приближаємо себе до вимирання як цілого земного унікального виду. Завдяки цьому фільму можна дивитись онлайн кожну сцену і вбачати в них всі проблеми, які виникають при розробці та удосконаленні технологій.

Інформація про фільм Чорнобиль. Післямова (1996)

Рік: 1996
Країна: Україна
Кіностудія:
Режисер: Роллан Сергієнко
Основні актори:

Фільм Чорнобиль. Післямова (1996) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам