Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Чудова сімка (2016)

The Magnificent Seven
HD 1080p Постер до фільму Чудова сімка (2016)

Дивитись онлайн українською Чудова сімка (2016)

Місто Роуз-Крік знаходиться під жорстким контролем промисловця Бартоломея Боуга. Зневірені мешканці міста на чолі з Еммою Каллен заручаються підтримкою сімох сміливців-відчайдухів, мисливців за головами, гравців і найманців. У їх числі Сем Чізем, Джош Фарадей, Доброї ночі Робішо, Джек Хорн, Біллі Рокс, Васкес і Червоний Урожай. Герої готуються відбити нищівну атаку головорізів місцевого ділка і на цей раз Чудова Сімка йде на справу не тільки заради грошей...

Розширений опис сюжету фільму "Чудова сімка" (2016)

Дикий Захід, містечко Роуз Крік, 1879 рік. У банк привозять золото. Жителі зібралися в церкві, вони обговорюють важливу тему: потрібно дати відсіч тим, хто збирається скупити їх землю. Бартоломей Боуг пропонує сміховинну ціну за кожну ділянку. Він погрожує відібрати землю силою, якщо через три тижні залишаться незгодні з умовами цієї угоди. На підтвердження своїх намірів Боуг наказує своїм людям підпалити церкву. Наймані бандити відкривають стрілянину по мирних жителях, які насмілюються протестувати. Трупи для Боуг наказує не ховати.

По пустелі їде самотній вершник. Чорношкірий чоловік добирається до невеликого містечка, входить в салун. Він шукає якогось злочинця, ним виявляється господар салуна. Після його вбивства відвідувач наказує послати за шерифом. Всі в страху розбігаються, крім карткового шулера Джоша Фарадея. Приїжджий говорить представникам влади, що його ім'я Семюель Чізем, він мисливець за головами. Далі він прямує в гори. Вдова убитого в Роуз Крік чоловіка звертається до Чізема з проханням захистити її містечко. Той відповідає, що його послуги коштують надто дорого і для такої справи знадобиться ціла армія. Жінка наполягає, вона хоче справедливості, але готова і мстити. Жителі Роуз Крік зібрали все, що у них було, щоб заплатити сміливцям, які зможуть протистояти Боугу. Почувши ім'я лиходія, Чізем дає згоду взятися за запропоновану роботу. Однак йому потрібна надійна команда. З Джошем Фарадеєм намагаються поквитатися два бандити, яких той обіграв в карти. Шулер відволікає їх фокусами, відбирає зброю, вбиває одного, ранить другого і рятується втечею. Однак у нього немає грошей, щоб викупити свого коня. Цю сцену спостерігає Сем Чізем, він платить за коня заявлену суму, пропонує Фарадею приєднатися до нього, щоб відпрацювати борг. Чізем представляє їх роботодавця Емму Каллен. Вдову супроводжує юнак на ім'я Тедді Кью.

Сем віддає розпорядження Джошу і Тедді знайти в найближчому містечку Велкейно Спрінгс Стрілка Робішоу. Сам він разом з Еммою їде в гори, у нього є ордер на арешт злочинця на прізвище Васкес. Однак Чізем не вбиває і не бере під варту цього мексиканця, він вважає, що той може бути корисний. Васкес приймає пропозицію Чізема брати участь у справі, після якої мисливець за головами обіцяє більше не переслідувати його. У Велкейно Спрінгс Фарадей знаходить Робішоу. Той влаштовує вуличне парі, глядачі роблять ставки. Сходяться два противники, у Аркейна в руках пістолет, азіат Біллі Рокс озброєний ножем. За сигналом Рокс метає ніж швидше, ніж стріляє його суперник. Аркейн обурюється, він заперечує свою поразку. Аркейн готовий повторити суперечку по-справжньому, Робішоу подвоює ставки. В результаті Рокс вбиває кидком ножа свого суперника перш, ніж той встигає вихопити пістолет. Фарадей передає Робішоу привіт від Сема. Чоловіки переміщаються в салун. Стрілець розповідає, що він тепер нерозлучний з Біллі, якого одного разу врятував. Його вразила сміливість азіата і його вміння поводитися з холодною зброєю.

Через два дні в команді збирається вже п'ятеро: Чізем, Фарадей, Стрілець, Рокс і Васкес. Компанія розшукує Джека Хорна, але біля його дому виявляє двох дивних типів. Вони пред'являють рушницю, на прикладі якої випалені ініціали Хорна. Він убитий, суб'єкти, а зброя залишилася їм у спадок. Раптово оголошується сам Хорн. Він швидко вбиває злодіїв своєю зброєю. Чізем кличе його в команду, оскільки видобуток індіанських скальпів (бізнес Хорна) стала неактуальним. Той погоджується. Компанія проїжджає територію індіанського цвинтаря і зупиняється на нічліг біля підніжжя скелі. В обмін на ковток віскі Фарадей дає Кью урок швидкісної стрільби з револьвера. Вранці люди прокидаються від дивного запаху. Це аромат крові. У кущах вони виявляють індіанця в бойовому розфарбуванні зі свіжим видобутком. Чізем відправляється на переговори, він трохи знає мову команчів. Воїн на ім'я Червоний Урожай вигнаний з племені. Він пригощає Чізема сирою печінкою вбитого ним оленя і приєднується до загону.

Сем верхом в'їжджає в Роуз Крік, поруч йде Біллі. Їх зустрічає шериф в оточенні найманців Боуга, на дахах оточуючих головну площу містечка будівель розмістилися снайпери. Шериф вимагає від Чізема здати зброю. Той простягає людині із зіркою свій револьвер, стверджуючи, що Біллі його слуга, але в той же час висловлює сумнів, що здати зброю погодяться і його товариші. Шериф бачить, що ще п'ятеро людей оточили площу. Зав'язується перестрілка, найманці перебиті, шериф ховається. Останній найманець несеться з містечка на коні. Робішоу довго в нього цілиться, але так і не натискає на спуск. Це бачить Фарадей. Біллі забирає у стрільця рушницю і каже, що її заклинило. Чізем виявляє шерифа. Він змушує його зняти зірку і відправляє з посланням до Боуга. Якщо той не з'явиться в місто особисто - він боягуз.

На поклик Емми жителі містечка виходять із закутків, в яких вони ховалися під час перестрілки. Емма представляє їм Чізема і команду. Той каже, що у них є приблизно тиждень для підготовки міста до оборони. Частина жителів містечка налаштована песимістично і залишає Роуз Крік на наступний ранок. Решта проходять бойову підготовку під керівництвом Біллі, Фарадея і стрільця. Вчитися володінню ножем у азіата бажаючих не виявляється. Влучність при стрільбі з рушниці у місцевих фермерів також залишає бажати кращого. Фарадей підбиває стрільця показати своє мистецтво, він сумнівається, що перед ним легендарний герой війни. Робішоу бере в руки рушницю і влучно потрапляє мішень. Розробляється план оборони. Команда відправляється до копальні. Там виявлені запаси динаміту, вибухівку переміщують в Роуз Крік.

Шериф доставляє звістки Боугу. Той вбиває гінця, який приніс погані звістки. Червоний Урожай відправлений на розвідку. Гарнізон Роуз Кріка риє траншеї, викладає бруствери з мішків з піском. Чізем вважає, що центральним пунктом оборони стане церква, яку теж готують до бойових дій. Увечері в Роуз Крік свято. Ковбої в салуні бенкетують, п'ють і балагурять. Місцевий священик дякує Чізему за те, що він повернув місцевим жителям маленькі земні радощі. Стрілець скаржиться Біллі, що за ним прийшла сова і змусила-таки його натиснути на курок. Азіатський намагається заспокоїти товариша, але вже вночі той покидає місто. Чізему він свою поведінку пояснює психологічною травмою, отриманою в Громадянську війну. Його місце готова зайняти Емма, яка раніше продемонструвала непогані навички у стрільбі з гвинтівки. З розвідки повертається індіанець, він говорить, що армія Боуга вже близько. Пора займати бойові рубежі.

Коні мчать у напрямку до Роуз Крику. Вершників підривають динамітними мінами, стріляють в них з укриттів. Атакуючі вриваються в місто. Вулицями галопує Чізем, він заманює найманців до церкви, там їх зустрічають залпи розташованих на верхніх поверхах будівель стрільців. Індіанець розстрілює найманців з лука, Хоуп рубає супостатів сокирою, Біллі віртуозно орудує ножами. Повертається стрілець, він на скаку хвацько розстрілює супротивників. Заодно повідомляє Чізему, що у Боуга є кулемет і разом з другом азіатом займає позицію на дзвіниці церкви.

Боуг наказує пустити в хід кулемет Гатлінга. Його постріли розносять місто буквально в друзки. Настає пауза, кулемет перезаряджається.Виводять з міста дітей. Хорн, прикриваючи цей відхід, зустрічає гідного противника. Це здоровенний одноплемінник Червоного Урожаю. Він розстрілює Хорна, пронизаний стрілами той вмирає. Потім ворожий індіанець заходить до будівлі, де переховується Емма. Вона намагається застрелити лиходія, але в її револьвері скінчилися патрони. Життя їй рятує Червоний Урожай, він виходить переможцем з рукопашної сутички з ворожим червоношкірим.

Знову гримить кулемет. Вже поранений Фарадей просить Чізема прикрити його. Кулеметники переносять вогонь на дзвіницю. Стрілець і Біллі гинуть. Знесилений Фарадей, незважаючи на нові рани, опиняється прямо перед найманцями і їх пекельною машиною смерті. Його хочуть пристрелити, Фарадей дістає сигару і намагається запалити сірник. Йому це не вдається. Одноокий командир кулеметного розрахунку зупиняє колегу, який готовий пристрелити Фарадея, він дає сміливцю прикурити. Той, затягуючись сигарою, падає обличчям вниз. Потім під прицілом пістолетів ворога піднімається і ті бачать, що в руці у пораненого Фарадея динамітну шашку з палаючим запалом. Кинувши дотепну репліку про однооких валетів, героїчний шулер кидає шашку вперед. Кулемет знищений.

Боуг в двома охоронцями в'їжджає в спустошене місто. Найманців швидко знищують, Боуг залишається один. Назустріч йому виходить Чізем. Відбувається вирішальна дуель, поранений Боуг намагається заповзти до церкви, закликаючи до християнського милосердя чорного мисливця за головами. Але той нагадує колишньому господареві життя про один епізод, коли в Канзасі його найманці винищили родину Чізема, а його самого майже повісили. Він пропонує Боугу помолитися перед смертю і починає його душити. З останніх сил лиходій дістає з чобота міні-револьвер і намагається натиснути на курок. Лунає постріл. Це Емма, увійшовши в храм, пострілом з рушниці вбиває негідника.

Рятівники, що залишилися в живих (негр, індіанець, мексиканець) прощаються з врятованими і залишають Роуз Крік. Священик обіцяє Чізему гідний похорон для загиблих членів команди. Обіцянка виконана. Біля міста встановлені чотири хрести з іменами героїв.

Показати деталі фільму

Фільм Чудова сімка (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.9/10 (144,149 голосів)
Рейтинг: 9/10 - 6 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам