загрузка...

Фільм Чужі | Чужий 2 (1986)

Aliens
Постер до фільму Чужі | Чужий 2 (1986)

Головним героєм в цьому фільмі, який будь-хто може дивитись онлайн, є досконалий організм, якого всі звикли називати «Чужим». Саме він виступає самою ідеальною системою для вбивства людей.

Його феноменальні здібності ідеально поєднуються з жагою до вбивств і саме таким чином під загрозою знищення виявились і люди. Протистояти такому організму практично неможливо і як сильно люди не хотіли б вирватись з-під опіки Чужого, в них це не виходить. Головним героєм цього фільму виступає офіцер Елен Ріплі. Раніше саме вона вже мала змогу зустрітися з такими істотами і тому добре знає те, що вони надзвичайно небезпечні для людей, а боротися з ними практично неможливо.

Справа в том, що люди дуже слабкі по відношенні до таких організмів і в них немає жодного захисту проти них, так же само, як і зброї для знищення Чужих. Для того, щоб боротися з ними потрібно не тільки бути добре організованим, але й мати в своєму арсеналі завжди додатковий план, який допоможе якщо не знищити таких істот, то вижити під час зустрічі з ними. Елен добре знайома з всім цим і тому вона більш ніж впевнена в тому, що єдиним виходом в ситуації зустрічі з такою істотою є втеча. Щоб спостерігати за тим, як намагатиметься вижити головна героїня потрібно скачати торрент даного фільму.

Інформація про фільм Чужі | Чужий 2 (1986)

Рік: 1986
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Джеймс Камерон
Основні актори: Сігурні Вівер, Майкл Бін, Керрі Хенн, Пол Рейзер, Ленс Хенріксен, Білл Пекстон, Уїльям Хоуп, Дженетт Голдстін, Ел Метьюз, Марк Ролстон

Фільм Чужі | Чужий 2 (1986) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+10 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам