загрузка...

Фільм Чужий 3 (1992)

Alien³ / Alien 3
Постер до фільму Чужий 3 (1992)

Елен Ріплі не дивлячись на те, що події, зв’язані з Чужими відбулися так давно, все ще не може забути тих жахливих днів, які зараз здаються їй цілою вічністю. Все те досі стоїть перед очами головної героїні, тому можна дивитись онлайн даний фільм і вбачати в цьому невпевненість жінки стосовно того, чи забуде все це колись вона.

Поки що Елен намагається жити нормальним життям, однак постійні місії не дають їй можливості нормально відпочити. Відразу після тих подій, які трапились на планеті Чужих, корабель під командуванням капітана відправився в безпечну зону, однак долетіти до точки призначення їй не вдалося. Справа в тому, що їх корабель розбивається прямо біля однієї з планет, де утримуються всі злочинці нашого світу.

Всі найбільш небезпечні і неконтрольовані люди зібрані в одному єдиному місці і саме тут застрягає вся команда капітана Ріплі. Для того, щоб якомога швидше знайти вихід із даної ситуації необхідно піти на контакт з людьми, що знаходяться в тюрмі. Ніхто не здогадувався про те, що причиною падіння корабля став Чужий, який разом з командою і Елен прилетів на дану планету.

Справа в тому. Що весь цей час, доки команда знаходилась в космосі Чужий розвивався в одному з членів екіпажу і тепер, коли всі дуже зайняті пошуком виходу з цієї ситуації небезпечний об’єкт набирається сил і поступово стає величезною зубастою істотою. Кожен може скачати торрент даного фільму та спостерігати за всім тим, що відбувається в ньому.

Інформація про фільм Чужий 3 (1992)

Рік: 1992
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Девід-Фінчер
Основні актори: Сігурні Вівер, Чарльз С. Даттон / Charles S. Dutton, Чарльз Денс / Charles Dance, Пол МакҐaнн / Paul McGann, Браян Ґловер / Brian Glover, Ральф Браун / Ralph Brown, Дeнні Bебб / Danny Webb, Крістофер Джон Філдс / Christopher John Fields, Голт МакКеллані / Holt McCallany, Ленс Генріксен / Lance Henriksen

Фільм Чужий 3 (1992) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам